Dr. H. J. Reynders, Corrector, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude gesehiedenis. Dr. A. Smit, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude gesehiedenis. Dr. Ph. H. Peyrot, leeraar in de Grieksche taal en letterkunde. G. P. G. de Brayn, leeraar in wiskunde. Dr. H. F. Nierstrasz, tijdelijk leeraar in natuurlijke historie. A. Winter, tijdelijk leeraar in natuur- en scheilcunde. A. M. Kollewijn Nz., leeraar in gesehiedenis en aardrijkskunde. J. J. Vermeulen, tijdelijk leeraar in gesehiedenis. W. van Schothorst, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Hebreeuwsche taal. A. J. Bilders, conciergev F. W. Ebert, amanuensis. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Uirecht en Overijsel. K. ten Bruggencate, te 's-Gravenhage. Plaatselijke commissie van toezicht. J. C. llolandus Hagedoorn, Pres. L. T. C J. Ilieber, Secr.-peun. Dr. A. H. C. van Driel, M. J. Celosse, J. H. Krudop. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijf-jarigen cursus. (Rijkssubsidie f 14.000, schoolgeld f 60enkele lessen van f6 tot f 15 'sjaars). G. Buys, Direr,teur, leeraar in wiskunde en kosmographie. F. Wesseling, leeraar in gesehiedenis en aardrijkskunde. Dr. P. K. Lulofs, leeraar in schei- en delfstof kunde Dr. Th Weevers, tijdelijk leeraar in natuurlijke historie. W. G. A. Meyer, tijdelijk leeraar in natuurkunde. A. Winter, id. Jlir. Mr. Dr. E. A. van Beresteyn, tijdelijk leeraar in staatsweten- schappen. W. van Schothorst, leeraar in de Nederlandsche taal- en letterkunde. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 79