74 B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal en letterkunde. H. G. van Eyk van Voorthnysen, leerares in de Hoogduitsche taal en letterkunde. J. C. A. Playinga, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. Chr. Koktijdelijk leeraar in de Engelsche taal. J. A. Bruins, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde en de geschiedenis. J. J. Vermeulen, tijdelijk leeraar in geschiedenis. S. de Vries, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. J. M Thiel, leeraar in wiskunde en boekhouden. A. G. van Os, leeraar in wiskunde en rechtlijnig teekenen. A. M. Kerkkamp, leeraar in wiskunde. A. van Weezel Errens, leeraar in handteekenen. E. Rauh, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, eoticierge-amanuensis. BURGER-AVONDSCHOOL. (Sclioolgeld voor betalende leerlingen/2 'sjaars). P. Doorn, Directeur, leeraar in lijn- en vakteekenen. 0. van Ouwerkerk, leeraar in lijn- en vakteekenen. PI. Moojen Jr., leeraar in hand- en vakteekenen. A. van Weezel Errens, leeraar in handteekenen. C. J. P\ Prins, leeraar in wiskunde. A. Veen, leeraar in de Nederlandsche taal. PI. Koopmans, leeraar in Natuur- en werktuigkunde. J. Brussaard, leeraar in lijnteekenen. H. Binsbergen, bode-concierge. Vereeniging van leeraren aan inrichtigen van Middelbaar onderwijs. G. J. Buys, Lid van het Hoofdbestuur. Centraal Departement der vereeniging van leeraren aan inrichtingen van Middelbaar onderwijs. G. J. Buys, Lid van het Bestuur. LAGER ONDERWIJS. (Rijks-subsidie p.m. f 13715). Inspecteur voor de provincien Noord- en Zuid-Holland, Zeeland en IJtrecht. J. C. Fabius, te Delft. Listricts-schbolopziener. A. J. Nijland, R. N. L., te Utrecht. Arrondissements-schoolopziener L. B. P'ikkert, te Baarn.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 80