75 1). Gerritsen, Dr. H. J. Reynders, J. W. Jorrissen, J. Bolk, E. G. Drenth, Plaatselijke oommissie van toezicht. N. Vels Heyn, C. M. M. Vermolen, Mevr. de wed. J. D. Rolandus HagedoornSchutte, Commissie tot wering van schoolverzuim. N. van Veen, Voorz. J. van der Horst, Seer. P. de Groot, J. van Eeden, J. A. Stoopendaal, M. van Lingen, F. F. Spiekermann, A. P. F. Reeders, Mr. W. D. Caudri. R IJ K S-N 0 R M-A A L I N R I C H T I N G. H. W. de Hens, Directenr, leeraar in de Nederlandsehe taal, lezen en schoonschrijven. C. J. F. Prins, leeraar id. A. M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis. J. van der Horst, leeraar in aardrijkskunde en algebra. N. van Veen, leeraar in reken- en meetkunde. A. Bongers (Vuursche), leeraar in natuurlijke historie en phjnca.. P. Keete (Leusden), leeraar in paedagogie en gesehiedenis. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransehe taal. A. Veen, leeraar in zang. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. S. C. J. Verwey, leerares in nuttige handwerken. Commissie voor lie arrondissements-leesbibliotheek. L. B. Fikkert, Voorz. M. van Lingen, P. van den Hooff Az., Bibliolh. P. de Groot. J. van der Horst, Openbare school, le soort, voor meisjes. (Schoolgeldvoor gewoon lager onderwijs f 25, met de Fransehe taal f 40, met de Fransehe- en Hoogduitsche taal 55, met de Fransehe-, Hoogduitsche- en Engelsche taal f 70). M. van Lessen, Uoofd. Afd. van het Ned. Onderwijzersgenootschap. J. van der Horst, Pres. I R. van 'tWel, Pern. G. Nijsen (Stoutenburg), Vice- A. Veen, Seer, pres.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 81