78 M. van Lingcn, Directeur, leeraar in de Nederlandsche taal en paedagogie. Ei. Terlieggen, leeraar in geschiedenis. - Wentink, leeraar in de Fransche taal, zang en teekenen. H. B. Fijnenberg, leeraar in de aardrijkskunde. T. Watervis, leeraar in natuur- en wiskunde. P. W. L. Zee man, leeraar in natuurlijke historieschoonschrijven en lezen. I. J. Kisner, leeraar in rekenen. Ambachtsschooi voor Amersfoort en Omstreken. als reohtspers. erkend bij kon. besluit 9 Maart 1900, no. 16. Mr. P. D. Graaf Sehimmelpenninck (Baarn), Eere-voorz. G. J. Buys, Voorz. H. E. Hoekstra, H. J. Wolter, Onder-voorz. W. H. Kam, Gerritsen Jr., Seer. i W. van der Koogh, Ed. van Vollenhoven, Fenn. E. Wesseling- A. E. R. Arnold, W. van den Donker, A. H. Hemminga, P. Doorn, Directeur. C. van Ouwerkerk, onderwijzer in timmeren en valcteekenen P. C. Blom, id. J. Eledderus, id. J. Brussaard, ondermjzer in machine-bankwerken en vakteekenen. 11. J. Huurdeman, ondermjzer in smeden en vakteekenen. P. Nierop, id. H. Moojen Jr., ondermjzer in hand- en vakteekenen. C. de Lange, onderwijzer in scliilderen. H. Dijkstra, onderwijzer in meubelmaken en vakteekenen. EI. Binsbergen, bode-concierge. Roomsch-Katholieke scholen voor jongens. (Gewoon lager onderwijs, Fransch, Hoogduitsch, Engelsch en Wiskunde). Bestuur. Past. M. Berk, Pres. j G. A. Kamp, Past. C. J. astert, Vice-pres. C. Th. van Beck, D. P. Hamers, KH. G. G., Seer. P. J. B. Jacobs. W. Ivuiper, Fenn. M. van Lingen, HoofdonderwijzerDirecteur.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 84