S3 Zangvereeniging der afdeeling. (Lidmaatschap 2.50, voor leden der afdeeling kosteloos). M. W. Petri, Directeur. B. Sehimmel en G. Bouw, Commissarissen. Repetition Maandagavond 8 uur in de eoncertzaal van „de Arend." Volks-Zangschool. (Kosteloos). onder best uur der afdeeling. Wekelijks 8 halve lesuren, onder toezieht van M. IV. Petri, in de school in de Beekstraat door den onderwijzer H. C. den Hartog, en in de school in de Koningstraat door den onderwijzer A. A. Verburg. Bode der afdeeling P. Leenards, Lieve Yrouwestraat 31. Amersfoortsch Symphonie-orkest „Jubal". (als rechtsp. erkend bij kon. besl. van 19 Oct. 1903, no. 34). Beschermheer Jhr. J. W. A. Barchman Wuytiers. C. A. van Enschut en G. K. G. van Aaken, M. O. N. G., Eere-leden. J. A. Schoterman, Comm. G. J. Slothouwer, A. M. Kollewijn Nz., Voorz. O. Akkerman, ^ecr. L. E. D. Langeveld, Penn. G. Bikkers, Directeur. Afdeeling Amersfoort en omstreken van den Bond van Ned. Onderwijzers. O. Akkerman, Pres. Mej. M. J. Boukamp, Penn. J. van der Hart, Seer. Propaganda-comm. voor gewest Utrecht van dien bond. P. Id. Mulder (Utrecht), Voorz. W. C. Oosterman, Seer T. L. Snoek (Utrecht), Penn. A. N. van Woude (Driebergen), J. J. Hoffman (Loenena/d. Yecht), P. W Stum-man (Jutfaas), J. J. Earners (Amsterdam), ge- delegeerde uit het Hoofdbestuur. Amersfoortsche Muziekvereeniging. le Luitenant-adjudant I G. Elorijn, Penn. E. E. Knoote, Eere-voorz. B. Christ, Comm. 3. van Eykelenhurg, Pres. P. Ilutten. •I. A. Pijpers, Seer. J. A. Joehems, Directeur.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 89