109 oude weeshuis z.z., St. Agathastr. w.z., Plantsoen en Groote Spui. H. B, van Sweden Hoofd Dept. XVII. Woningen onder Amersfoort, binnen den Utr. weg z.z. de Beek, Heiligenbergerbeek, Arnh.weg, Beekstr., Luiaard en Aldegondestraat. W. J. Steinbuch [Hoofd). Dept. XVIII. Woningen onder Amersfoort aan den Soesterweg, (Eemzijde). Corn. Ruitenberg [Hoofd). Dept. XIX. Woningen onder Amersfoort aan den Soesterweg, (Spoorbaanzijde). L. van Achterbergh [Hoofd). Dept. XX. Woningen onder Amersfoort, tusschen de rivier de Eem en de Beek tot den ouden Soesterweg en bet voormalig Sasje. H. W. van Esveld [Hoofd). Dept. XXI. Woningen onder Amersfoort, binnen de rivier de Eem, de Beek en den Hoevelakerstraatweg n.z. A. Latenstein van Voorst [Hoofd). Dept. XXII. Woningen onder Amersfoort, binnen den Hoeve lakerstraatweg z.z., de Beek en de Heiligenbergerbeek. P. J. Frederiks [Hoofd). Zorg voor kleeding. Mevrouw J. P. 0. H. Tromp van HoistHartogh Heys. Amersfoortsche Toynbee-Vereeniging „0ns Huis," als rechtspers. erkend bij kon. besluit 3 Oct. 1900, No. 35. D. Gerritsen, Voorz. i E. van Vollenhoven, 1'enn. H. W. Prillevitz, Seer. J. Voortlmysen, ecbtg. van D. Gerriisen, Mej. E. Middelburg, T. L. Blok, Corn. Ruitenberg, W. van Schaik, C. Brouwer, J. Hulstkamp. HULPBANK, opgeriebt door het Departement Amersfoort der Maatschappij tot nut van 't algemeen en als reehtspersoon erkend bij koninklijk besluit van 29 Sept. 1897, No. 29. Mr. .T. van der Leeuw, R. N. L., Wijnand Wolff, Pres. Chr. J. van Beek, J. H. Krudop, Vice-pres. H. C. A. de Jong, Herms. P. van Haselen, Secr.-penn. Johs. Knoppers.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 111