130 Advocaten en Procureurs. Mr. J. van der Leeuw, R. N. L. Mr. A. van Traa, M. L. Celosse, I Mr. H. J. M. van den Bergh. Zaakwaamemer A. van Santbrink. Deurwaarders. J. C. Kleber, 1 D. C. Prins. Vendumeester en afslager bij publieke verkoopingen. J. D. Lammerts van Bueren. Be'eedigd Sc/iatter. P. H. van Haselen. Ambtenaren van de Registratie, enz. J. C. J. Pels Rijcken, Inspecteur. C. J. Plomp, Ontvanger der registratie en domeinen, zegel- en successie- rechten en vermogensbelasting K. van Heuvelen, Rijks-kferlc ter inspectie. D. de Groot, Rijks-klerk. Ambtenaren van het kadaster. J. W. Benedie, Tngenieur-verijicateur te Utrecht. R. Nicolai, Controleur te Utrecht. P. van der Mark, Bewaarder van de hgpotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen. H. P. Huurdeman, Rijks-klerk bij het kadaster. J. Kerkhoff, be'eedigd Rijks-klerk ten kantore van hgpotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen. C. W. F. Reijckers, geagreeerd-klerk. W. A. Hertog, id. Landmeters. C. J. D. van Eck, i P. C. H. Briet, C. Geyl, I J. D. van Baars, Teekenaar. Waarborg van gouden en zilveren werken. M. P. S. Popta, Controleur te Utrecht. Rijksverzekeringsbank. Het Agentschap Amersfoort omvat de gemeenten: Amersfoort, Stoutenburg, Leusden, Woudenberg, Renswoude, Yeenendaal, Rhenen, Amerongen, Wijk-bij-Duurstede, Leersum, Maarn, Soest, Baarn, Eemnes, Bunschoten, Hoogland, Nijkerk, Hoevelaken, Scherpenzeel en Putten. G. H. van den Berg, Agent ter standplaats Amersfoort.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 132