143 Provinciate Brand- en Inbraakverzekering Amsterdam. J. J. Otto, Agent. Maatschappij van „Eigen Hulp"' tot verzekering tegen schade, veroorzaakt door brand of door diefstal met buitenbraak, gevestigd te 's-Gravenhage. G. C. Schellinger, Vertegenwoordiger Maatschappij van Brandverzekering voor het Koninkrijk der Nederlanden te 's-Bosch. Jhr. P. J. J. S. M. van der Does de Willebois, Birecteur. Th. J. H. Bianchi, Agent voor Amersfoort en omstreken. 's-Hertogenbossche Brandwaarborgmaatschappij. C. D. van Kuijk, Agent. Brandw.-Maatsch. „Protector." K. van 'tVeer, Etavik 20, Vertegenwoordiger. Bataafsche Brandw.-Maatsch. te 's-Gravenhage. C. H. Valkenburg, Correspondent voor Amersfoort en omstreken. Brand- en Inbraakverz.-Maatsch. „Mercurius" te Amsterdam. J. D. Lammerts van Bueren, Agent. Inbraakverzek.-Mij. „Hermandad" te Amsterdam. W. CrOockewit W.A.z., Methorst van Lutterveld, P. Raub en G. J. Slothouwer, Vertegenwoordigers. Internat. Verzekering-Mij. tegen ongelukken te Amsterdam. A. van Santbrink, Vertegenwoordiger voor Amersfoort en omstreken. Alg. Verz.-Mij. tegen ongelukken en wettelijke aansprakelijkheid „Ziirich" te 's-Hage. Lippmann en Kracht, Birecteuren. W. van Schaik, Hoofdagent. Eerste Ned. Verz.-Mij. op het leven, tegen invaliditeit en ongelukken, te 's-Hage. Jhr. Mr W. Six, Birecteur. F. Rauh, Hoofdagent. J. Busquet Sr., Vertegenwoordiger voor Amersfoort en omstreken. Nat. Werkgevers-verz.-bank tegen ongevallen te Utrecht. H. P. P. Ch. Busquet, Agent voor Amersfoort en omstreken.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 145