144 Ned. Lloyd te Amsterdam. (verzekering tegen de gevolgen van diefstal met inbraak). P. H. van Haselen en Waltmann en Co., Agenten. 's-Gravenhaagsche Algem. Mij. van Verz. tegen geldelijke gevolgen van ongelukken en ziekten te 's-Hage. P. H. van Haselen, Agent. Ocean accident and quarantee Corporation limited. P. Rauh, Agent. Hollandsche Algemeene Verzekerings-Bank te Schiedam. G. W. van Bergen Walraven Jr., t.- A. A. Schepp, Dnecteuren. E. J. Ruitenberg, Agent. Centr. Arbeidersverz. en Depositobank. K. van 't Veer, flavik 20, Vertegenwoordiger. Ned. Spaar- en Incasso-Bank Amsterdam. Isidore de Heer, T. Groenman, Directeuren. P. H. van Haselen, Inspecteur voor Amersfoort en omstreken. G. G. W. v. d. Berg Jr., Agent. Binnenlandsche Vaart-Risico-Societeit te Amsterdam. J. A. van Eyk Jr., D. C. Joosting, ^reete^en. J. Ger. Kleber, Hoofdagent. Eerste Amsterdamsche Maatschappij tot verzekering tegen water- schade veroorzaakt door waterleiding, gootsteen-, regen-, sneeuw- en closetwater, gevestigd te Amsterdam. P. H. van Haselen, Hoofdagent voor Amersfoort en omstreken. Waterleidingschadeverzekering. J. Busquet Sr., Vertegenwoordiger voor Amersfoort en omstreken. Transportverzekering-Maatschappij te 's-Gravenhage. J. Busquet Sr., Vertegenwoordiger voor Amersfoort en omstreken. „Werkkrachtverzekering-Maatschappij „Holda.:' Methorst van Lutterveld, Agenten. Ned. Mij. tot Zekerheidsstelling voor Ambtenaren en Beambten. Methorst van Lutterveld, Agenten.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 146