145 Ned. Neringverzekering-Maatschappij te Nieuwe-Niedorp. D. Kuilman, J. T. van Eden, Dlre^uren. J. Busquet Sr., Hoofdagent voor Amersfoort en omstreken. J. J. Otto, Agent. Neringverzekering-Maatschappij „Holland" te Zwolle. W. R. van Goor Pz., Sehimmelpenninckstraat 52, Agent. Neringverzekering-Maatschappij „De Philantroop." K. van 'tVeer, Havik 20, Vertegenwoordiger. Eerste Onderlinge Aannemersverzekering-Maatschappij Zwolle. W. R. van Goor Pz., Sehimmelpenninckstraat 52, Agent voor Amersfoort en omstreken. Verzekerings- en Herverzekeringbank „Nova" te 's-Gravenhage. (Voorheen „De Onderlinge"). J. J. Otto, Agent. Naamlooze Vennootschap de Ned. Spaarkas Amsterdam. Waltmann Co., Agenten. Aig. Bedrijfsverzekering-Maatschappij. Waltmann Co., Agenten. Eerste Ned. Maatschappij tot verzekering van het risico in loterijen. Waltmann Co., Agenten. Royal Exchange Ass. Waltmann Co., Agenten. VOORSCHRIFTEN BETREFFENDE HET BOUWEN. Het is verboden zonder schriftelijke vergunning van Burge- meester en Wethouders van Amersfooort, of in strijd met daaraan door hen verbonden voorwaarden, binnen de gemeenle, le een gebouw opterichten, of een bestaand gebouw te vervangen door een ander; 2e een gebouw, aanvankelijk daartoe niet bestemd, interichten tot woning; 3e een gebouw te bestemmen en inte- richten tot bewoning door meer dan twee gezinnen. Bij de op ongezegeld papier deswege te doene aanvraag moet worden overgelegd eene sehetsteekening in dubbel op eene schaal van minstens 1 a 250 welke duidelijk aanwijst: a. het terrein in de aangifte bedoeld; b. den behoorlijk afgevverkten platten grond van het gebouw; e. den afstana tussehen de ontworpen gebouwen of muren en de straat of den weg; d. de richting der nevenstaande gebouwen of muren en de rooilijn der ontworpen gebouwen of muren; e. de hoogte der ontworpen

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 147