Aaken, J. T. G. van, onderwijzeres, Soesterweg 16 Aaken, G. K. G. van, leeraar muzieksckool, Soesterweg 16 Aalderink, H. J. remmer H. IJ. S. M„ Soesterweg 168'. Aalst, ds. D. J. van, pred hervormde gemeente, Arnh.weg 34. Aardema, A. H. onderwijzer, Krommestraat 12a. Aarssen, J. H. waehtmeester kuzaren, Hessenstraat 5. Aarts, H. G. part., Zuidsingel B. 57. Aarts, J. J. P. in koeden en petten, pettenmaker, Langestraat 95. Akelman, W. kekanger, Plierbeekstraat 12. Aberson, 0. L. G. P. Kap. Veld-Art., Oldenbarneveldlaan 3. Abspoel, A. J. Militair Paardenarts 2 kl., Sehimmelpenninekstr. 32. Aehterbergk, H. van, timmerman, Groote St. Jansstraat 4. Ackterbergh, Jr., J. W. van, behanger en stoffeerder Westsingel 41. Achterbergh, L. van, in brandstoffen en in sigaren, Arnh.str. 1. Ackterbergh, W. van, aannemer, timmerman, Beekenst.laan 7 Achterbergh, P. van, aannemer timmerman, Beukenlaan 1. Ackooij, J. M., leerlingmachinist H. IJ. S. M., Wolfertstraat 13. Adama van Sckeltema, H gepensioneerd luitenant kolonel artillerie O.-I. leger, Bergstraat 22. Adelaar, H. A. partioulier, Heiligenbergweg 3. Adriaans, G. koster Nederduitseke hervormde kerk, Groenmarkt 9. Aeokerlin, mevr. wed. part. Bergstraat 26. Agema geb. Muller, mevrouw de wed. J. part., Korte Bergstraat 1. Aken, C. van, concierge _,,Ons Huis" Munrkuizen 65 Akker, mej. de wed. J. van den, Arnhemscheweg 50 Akkerman, 0. onderwijzer, Utrechtseheweg 60. Akkerman geb. Bakker, mej. W. onderwijzeres, Utrechtseheweg 60. AlberdaTeengs, mevrouw H. J. P. C. Arnhemscheweg 18. Alblas, A. agent verz-maatsch., partioulier, Utrechtseheweg 37. Alvers, L. H. C. Aldegondestraat 95. Alberding J. cacaobewerker, Groote Gasthuislaan 11. Alberts Mevr. wed., part. Bergstraat 7. Alma J. Luit. Inf. Regentesselaan 5. Alphen, G. van, koffiestroopf'abrikant, Lange Beekstraat 22. Alewijn, A. W. P. Ridder, kapitein veldartillerie, Regentesselaan 2'. Alewijn, Mevr. wed. Ridder, van Campenlaan 1. Almeloo, C. van, kantoorbediende, Soesterweg 43.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 159