4 Beek, F., agent van politie, Nicasiusdwarsstraat 8. Beek, mej. E. M. van, onderwijzeres, Langestraat 1. Iieek, mej. J. M. van, part., Zuidsingel 61. Beek geb. ten Brink, mevr. wed. W. J. van, part., Langegracht 3. Beekman, mevr. wed. W. J., part., Zuidsingel 69. Beekman geb. Jacobs, mej. wed., in kruidenierswaren, manufac- turen, Leusderweg 76. Been, G., bode op Amsterdam, Breedestraat 38. Bekker, A., spekslager, Kampstraat 12. Bekkum, A. van, kachel- en grofsmid, Arnhemsehestraat 22. Bekkum, H. A. van, in kruideniersw. en verfw., Kampstraat 37. Belt, A. van de, koopman in groenten, Utrechtseheweg 41. Bemmel, A. M. van, bloemist, Soesterweg 15. Bemmel, M. A. van, bloemist, Korte Bergstraat 2. Bennekom, R. van, brievenbesteller, Utreehtscbeweg 70. Bennekom geb. v. d. Yelde, mej. J. van, in kruidenierswaren, Utrechtseheweg 70. Bennink, G. W., rund- en varkensslaohter, Langestraat 141 Bennink, H. koetsier, Westsingel 30. Berends, J. J. boekhandel, Varkensmarkt 7. Berendsen, J. rector van het R. C. Pensionaat, Zuidsingel 44. Beresteyn, Jkhr. Mr. Dr. E. A. van, leeraar H. B. S. Regentesselaan 9 Berg, H in aardappelen en groenten, Kortegracht 25. Berg, J. landbouwer, veehandelaar, Soesterweg 106. Berg, J. C. Ch. L R van den, hotelhouder, Utrechtseheweg 101. Berg, C. van den, groentenkoopman, Hellingstraat 75. Berg, G. van den, gepensioneerd onderwijzer, Arnhemscheweg 50. Berg, G. H. van den, Agent Rijks-Verb.-Bank, Hendrik van Viandenstraat 38. Berg Sr., G. G. W. van den, Bank van Leening, Langegracht 24. Berg, H. van den, gepens. brievenbesteller, Bisschopsweg 73. Berg, J. van den, aannemer, Korte Bergstraat 27. Berg, L. van den, timmerman, makelaar, Havik 15. Berg, W. van den, kleermaker, Muurhuizen 22. Bergh, Mr. H. J. M. van den, advocaat en procureur, Lange Bergstraat 33 Bergsma, E. kleermaker, Nieuwstraat 24. Berk, M., pastoor parochie H. Eranciscus Xaverius, 't Zand. Berkel, wed. H. G. van, in sigareu en kol. waren, Groenmarkt 15. Berkeljon, H. C J. M., luitenant der infanterie, Utrechtseheweg 81 Berkeloo, Rlandbouwer, Liendertscheweg 3. Berkman Roozenburg, J. G., part., Nieuwstraat 26 Berkmans AzV. S. P., scheikundige, Kampstraat 27. Berkum, L. van, wachtmeester veld-artillerie, Ruiterstraat 7.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 162