Berns, G, zeeppoederfabrikant, van Persijnstraat 10 en Appelmarktl5 Bertoen, D., particulier, Sohimmelpenninckstraat 15 Uerveling, E. ketelmaker, Utrechtscheweg 47. Best, B. D., leeraar H. B. S. en Gymnasium, Wijersstraat 3. Best, J., vader Geref. weeshuis, Hoogeweg 2. Beslers, F. P. H., korporaal hoefsmid rijschool, Buiterstraat 3. Betonville, mej. wed. H., particulier, Westsingel 28. Bettink, mej. wed. D. C. tapster, Valkestraat 10. Beurdcn, J. W. van, r. c. kapelaan, Langegracht 4. Beijer, D. Abrooddepot, Krommestraat 13. Beijer, G. timmerman, Soesterweg 113. Beyma toe Kingma, mevr. wed. Jhr. Groote Bergstraat 10. Bia, A. P. L., ambtenaar H. IJ. S. M. Puntenburgerlaan 15. Bianchi, T. J. PI., verzekeringsagent, Hooglandscheweg l1 Bindler, M. A., bierbrouwer, Oude Vlasakkerweg 22. Biezenbos, D. van den, concierge christelijke school, Bloklandstr. 3. Biezenbos, L. van den, spoorbeambte, in koloniale waren, Soes terweg 226. Biezenbos, P. van den, lelterzetter, Kruiskamp 103. Biezenbos, H. van den, besteller, Kleine Nachtegaalsteeg 45 Biezenbos, G. van den, vrachtrijder op Utrecht, Scherbierstraat 9, tegenover de Mooierstraat Bijl, M. beambte H. IJ. S. M., Arnhemscheweg 50 Bijtelaar, E. S., timmerman, Krankeledenstraat 16 Bikkers, G., onderkapelmeester 5e reg. inf. Arnhemscheweg 58 Bilderbeek, II., broodbakker, Langestraat 13 Bilders, A. J., concierge gymnasium, tafelbediende, Muurhuizen 24 Binnendijk, P. van, melkslijter, Hellingstraat 13 Binnendijk, H. van, in boter, kaas en groenten, Ivoestraat 16 Binsbergen, PL, concierge ambachtsscbool, Hellestraat 121 Bishoff van Heemskerk, W. IP K., luitenant kolonel 5e regiment intanterie, Hooglandscheweg 24 Bixerman, J., machinist, Kleine Koppel 24 Blaak, L. J., bakker, broodfabriek, Stoovestraat 8 Blanke, G. .T. ladingmeester N. C. S Puntenburgerlaan 7 Blanken, G. C. aanncmer, Kampstraat 7 Blankenberg Zoon (tirma) Boekdrukkerij. Lavendelstraat 4 Blaricum C. A. van, notaris, Zuidsingel 49 Blalhner, 11. gepensionneerd militair, Koningstraat 101 Bleekrode, mevr de wed. S. A. particulier, Havik 17 Bleumers geb. van Wijland, mej. vveduwe, particulier, Kortegr. 20 Bliekendal, A. spoorvvegbeamte, Kleine Koppel 10 Bloemendaal, B. J. directeur der olieslagerij van de firma Yer- loop en Co., Kleine Koppel 13

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 167