G Bloemink, G. sohilder en behanger, in sigaren, Kamperbinnenpoort 1 Blok, A. E. verzekerings-agent, in rijwielen, Lange Beekstraat 12 Blok, E. E. (firma wed. J. Blok Zn.) kaehel- en grofsmid, magazijn van kaehels en haarden, Kampstraat 65 Blok, raej Ii. J. modiste, Soesterweg 10 Blok, G. kaehel- en grofsmid, Achter 't Oude Stadhuis 5 Blok, T. L. huis- en deeoratiesohilder, Utreehtsoheweg 41 Blom, P. A. J. Handelsagent, Utr.weg 13 Blom, P. onderwijzer ambaehtssehool, Tuinstraat 0 Blom, .1. seinwachter H IJ S M, Ylasakker weg 28 Blom, J. part. Heiligenbergweg 8 Blom, J. gepensioneerd militair 0 I. leger, Lange Beekstraat 10 Blom, W, koopman, Soesterweg 163 Blommestein, C. handelsagent, Pieter Pijperstraat 25 Boom, A. C. van den, Borstelmaker, Havik 9 Boekelman, G. G Ph. L. muziekonderwijzer, Utrechtsohestraat 36 Boekelmande Hosson, magazijn „Transvaal" in Lingeries, etc., Utrechtsohestraat 36 Boekelman, L. E. luit -kolonel, dirigeerend oif. van gez. 2e kl. chef militair hospitaal, Van Aseh van Wijckstraat 17 Boecop, P. E. H. V. L. baron van, ritmeester hnzaren, Punten- btirgerlaan 2 Boekenoogen, G., beste adres vaor goede kwaliteit Sigaren, speoialiteit in Barnsteen en Meerschuim, houten Tabakspijpen, Langestraat 4. Boer, G. J. de, Mantelmagazijn, Langestraat 36 Boer, mevr. wed. de, Photograaf, Van Campenlaan 2 Boer, A. de, Keiziger, Oude Vlasakkerweg 28 Boer, F. de, serg-maj. infanterie, 2e Kazernestraat 15 Boerwinkel, C. P commissionair in effecten, Kampstraat 13 Boerwinkel Jr, F varkensslachter, Kampstraat 13 Boerwinkel, H. in koloniale waren, Utrechtsohestraat 5- Boesehoten, G. Ambt N. C. S Pieter Bothstraat 9 Boissevain, M. J. koopman, Arnh. weg. 127 „Huize Nimmerdor" Boissevain, F. II Kapt. Inf., Langestraat 14 Bokhorst, D. beurtschipper, Kleine Spui 30 Bokhorst, H. sehipper aan boord Bokhove, mej. de wed., particulier, Weverssingel 9 Boks, mej. D. en A. G. part., Utrechtsohestraat 27 Boks, D. J. timmerman, Utrechtsohestraat 27 Boks, mej. de weduwe E. in hout en borstelwerk, Langestraat 59 Boks, J. H. timmerman en aannemer, Utrechtsohestraat 27 Boks, geb. van Binnendijk, mej. wed. D. J. kaash., Utrstr. 27 Boks, P., aannemer-, Soeslerdwarsstraat I

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 168