8 Bosselaar, H. G. (firma W. A. Uylenbroek) in tabak en sigaren, gedistilleerd, Hloemendalschestraat 2 Bosselaar, wed. J. E. in garen en band, Arnhemschestraat 21 Bosselaar geb. Uylenbroek, mej. wed. P. J. particulier, St. Joseph- gesticht, Muurhuizen 107 Bot geb. Slaap, mej. wed. W. F. G. L naaister, Weversingel 27 Bottenburg, A. kachel- en grofsmid, Zwanenhalssteeg 4 Bottenburg, J. van, particulier, Hellingstraat 20 Botti, E (firma Gebr: Hamers) in modeartikelen, Nieuwstraat 21 Botti, mej. M C. particulier, Nieuwstraat 11 Bouhuys, B. G. meubelmaker, 2e Wolfertdwarsstraat 26 Boukamp, M. militair sehrijver, Tuinstraat 3 Boukamp, mej. M. J. onderwijzeres, Tuinstraat 3 Boukamp, P. particulier, Arnhemscheweg 30 Bouman, barbier, Hoogeweg 29 Bouw, W. landbouwer, Lageweg 1 Bouwmeester, E. particulier, Breedestraat. 44. Bovenkamp, W. A. van den, apotheker, Utrechtschestraat 10 Brakel, M. van, winkelbediende, Havik 263 Brandsen, Th. particulier, Havik 33 Brandsen, Th. H. G. in tabak en sigaren, gedistilleerd, tabaks- kerver, hoofdagentscbap Rajahthee, Langestraat 12 Brandsen, W. A. vleeschhouwer, Appelmarkt 6 Brand, W. H. M. ambtenaar H. 1.1. S. Arnhemscheweg 20 Brand geb. Oosterhoul, mej. costumiere, Arnhemscheweg 20 Brandsma, K. A. koopman in ijzervvaren, Schimmelpenninckstraat 19 Brandt geb. v. d. Molen, mevr. de wed. H. W. part. Bergstraat 4 Bree, E. de, spekslager, Kampstraat 23 Bree, F. de, landbouwer, Achter Luiaard 29 Bree, G. G. II. de, ambtenaar H. IJ. S. Soesterweg 40 Breedvelt, mej. M. J. J. modiste, Langestraat 36 Breero, A. van, opzichter Petr. Maatsch., Schimmelpenninckstraat 37 Bremer, D J., particulier, Krommestraat 36 Briet, P. C. H landmeter bij het kadaster, van Campenlaan 5 Brinck, W. A. handelsagent, Schimmelpenninckstraat 17 Brink, L. H. ten, organist, r. c. gemeente, 't Zand 27 Brink, L. jachtopziener, Utrechtscheweg 98 Brink, mej. W. en C. particulieren, 't Zand 27. Brink, A. van den, metselaar, Havik 19 Brink, A. van den, tuinman, Soesterweg 57 Brink, D. F. van den, stucadoor, Stellingwerfstraat 62 Brink, J. van den, varkensslager, Havik 26-1 Brink, H. J. van den, koffiehuishouder en bierbottelaar, Zuidsingel 30 Brink, H W. van den, meubelmaker, Burgerbuurt 22

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 170