12 Dekker, G., magazijn van kristal-, glas- porcelein, aardewerk en nikkelwaren, Langestraat 66 (tegenover Slothouwer's boekhandel.) Dekker, J. B, onderwijzer, Krommestraat 40 Dekker, geb. van Wijland, mej. wed. K., part., Langestraat 66 Dekker, P., bierbottelaar, Aldegondestraat 52. Delen, J., in sigaren, Leusderweg 40 Delen, P., barbier, Arnhemschestraat 17 Denis, mevr. de wed. L. G. A. D., part., Sehimmelpenninckstr. 30 Denis, J. It. E., Ambt. H. IJ. S., Schimmelpenninckstraat 30 Denis, mej. C. F. EL, onderwijzeres, Schimmelpenninckstraat 30 Dermois, J., agent van politie, VYolfertstraat 8 Dettmeijer, mevr. de wedpart., Muurhuizen 115 Deudekom, J., militair geweermaker, Inf. kazerne 2 Diederichs, geb. Hoogland, mej. wed. M., part., Lange Beekstr. 20 Dieges, G., sigarenfabr., in tabak en sigaren, Krommestraat 52 Diemont, F. W., luitenant artillerie, Muurhuizen 77 Diemont, J. It., luitenant, artillerie, Langestraat 135 Dieterink, B„ part, Oude Vlasakkerweg 26 Dieterik, T. J., verzekeringsagent, Hellingstraat 102 Dieters, H., part., Hellingstraat 27 Dijk, J., part., Beekesteinschelaan 28 Dijk, A. van, opz. werkplaats H. IJ. S., Utrechtschestraat 21a Dijk, A. J. van, machinist H. IJ. S. Stellingwerfstraat 54 Dijk, J. van, (firma Liesem) in laarzen en schoenwerk, Kamper- binnenpoort 9 Dijk, N. A. van, zadelmaker artillerie, Heiligenbergweg 70 Dijk, R. van, steenhouwer, Arnhemscheweg 4 Dijkema, K., waohtmeester artillerie, Ruiterstraat 20 Dijkema, W., brievenbesteller, Aldegondestraat 34. Dijkgraaf, D., part., Beekensteinsehelaan 18 Dijkhuis, H., in brandstoffen en koloniale waren, Soesterweg 856 Dijkhuizen, J., timmerman, in meubelen, Kampstraat 21 Dijkman, R., horlogehersteller, LieveYrouwestraat 27 Dijkstra, F., bakker, Kampstraat 69. Dijs, D., tapper, Appelmarkt 8 Dil, K. F., kapitein inf., Heiligenbergweg 11 Dirksen, G., koffiehuishouder, Krommestraat 1 Doeleman, G. D., waehtm. eso. ord., Ruiterstraat 16 Does, L. C. van den, in suikerwerken, Langestraat 105 Dommelen, L. van, onderwijzer, Utrechtscheweg 39 Donath, A. F., part., Utrechtscheweg 66. Donath, J. IE., in kruidenierswaren, Bloemendalschestraat 17. Donath, J. J. ambtenaar H. IJ. S., Utrechtscheweg 68. Donker, H., sigarenfabrikant, Kampstraat 28.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 174