13 Donker, W. van den, Stoomsmederij, magazijn van Haarden, Kachels en Fornuizen, Kampstraat 38 Donkersloot, M., binnenvader, burgerweeshuis, Zuidsingel 32. Donner, A. M., pred. ger. kerk, Arnhemscbeweg 9. Doorman, A. S., Kapt. Inf., Langestraat 60. Doorman, G., Luit. Art., Krommestraat 22. Doorman, G., gep. Scbout bij Nacht, Utreohtscheweg 11. Doom, C. A van, sergt-majoor, 3e Kazernestraat 11. Doom, A. van, tolgaarder, Heiligenbergweg 48. Doom, J. van, vrachtrijder van Amersfoort naar Utrecht, Groote St. Jansstraat 20. Doom, J. van, schuitenvoerder, in kruidenierswaren, Kl. Koppei 4. Doom, J. E. van, tapper, Hellestraat 91. Doom, J. J. van, tapper, Arnhemschestraat 37. Doom, C. H. van, schoenfabrikant, in leder, sohoenwerk, Utr.str. 43. Doom', W. van, kleermaker, Heiligenbergweg 9. Doornbos geb. Troe, mevr. wed. J Zuidsingel 65. Doornik, wed. G. van, hondenscheerster, Arnhemsche Poortwal 28. Dordregter, mevr. de wed. J. J. Th., Langestraat 64. Dordregter, Geznsters, Modisten, Langestraat 64. Dormolen, J. van, sergt.-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 22. Dorre, J., Kapitein inl'anterie, Schimmelpenninckstraat 5. Dorssen, A. van, Yerpleegster Gasthuis Aldegonde, Arnh.weg 57. Dorssen, D. van, horlogemaker, in uurwerken, Zuidsingel 62. Dorssen geb. Loozenoord, wed. D. van, baker, Breedestraa/t 32. Dorssen, G. van, sigarenfabrikant, tabak en sigaren, Lactone H. 1JS., Langestraat 52. Dorssen, J. van, mr. sohilder, torenwachter, Hof 3. Drabbe, H. G., militair geweermaker, Arnhemschestraat 1 a. Drenth' E. G., particulier, Muurhuizen 15. Drenth, W., klerk, Westsingel 11. Drenthen, W. sergeant-majoor infanterie, Leusderweg 3b Drie, A. van, landbouwer, Kruiskamp 2. Drie, C. van, boomkweeker, Birkt 2. Drie, H. van, landbouwer, Hoogeweg 20. Drie, J. H. van, onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 41. Drieenhuizen, N., poelier, Achter Heilige Geest 5. Driel, dr. A. H. C. van, gemeente-geneesheer, Zuidsingel 51. Driek mej. M. E. van, muziek-onderwijzeres, Zuidsingel 51. Driessen, A., broodbakker, Schimmelpenninckkade 16. Drooge, J. H. van, koopman, Utrechtschestraat 7a. Drooge' R. van, handelsagent, Utreohtscheweg 50. Duchateau, geb. Ruijten, mevr. de ued. A. J., particulier, Lange- gracht 16. 11

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 175