E3 14 Duinen, S. J. van, Kofferfabriek, Kampstraat 41, Magazijn Lange- straat 109, Reis-Artikelen, Leerwaren Dumoulin, H., gymnastiek- en schermonderwijzer, Havik 18 Duijster, mej. A. C. M. J., onderwijzeres, Kampstraat 1 Dutry van Haeften, H. W. J., lnit. inf., Johan van Oldenbarne- veldlaan 2a Ebell, G. D., gepens. luit. kolonel 0. I. leger, Utr. weg 63 Ebert, E. W., concierge amanuensis H. B. S., Soesterdwarsstraat 11 Eck, C. J. D. van, landmeter van 't kadaster, lid van den ge- meenteraad, Kleine Koppel 2 Eck, G. C. van, rijwielhandelaar en reparateur, (filiaal Eongers), Arnhemseheweg 38 Ede, G. van, in rijwielen, naaimachines etc. Langestraat 129 Ee, H. van, specialiteit in vele soorten beschuit, banketbakkerij, Kampstraat 39 Eeden, A. van, zadelmaker, Arnhemsehestraat 6 Eeden, G. van, zadelmaker, Zuidsingel 8 Eeden, H. van, schilder, Hellestraat 99 Eeden, J. van, schilder, Bloemendalschestraat 28 Eeden geb. Kamperman, mej. G. van, gemeente-vroedvrouw, Zuid singel 8 Eek, J., portier H. IJ. S., Bisschopsweg 82 Egberink, mej. J., naaister, Muurhuizen 81 Egdom, A. van, tapper, Scherbierstraat 6 Eggink, Dpart., Earallelweg 6 Eggink, J. W., in kaas, Lange Beekstraat 6 Eibergen Santhagens, B E. van, werktuigk. Ing. Langestraat 76 Eimeren, R. J. van, coiffeur, Arnhemseheweg 8 Eind, B. van 't, in koloniale waren, Soesterweg 28 Elbersen, wed. A., particulier, Hooglandscheweg 1 Eldert, J. van, in kruidenierswaren, Hellingstraat 89 Eller, F., besteller H. IJ. S., Bisschopsweg 23 Elizen, Awachtmeester huzaren, Ruiterstraat 6 Elst, G. van, zeepfabrikant, Vlasakkers 23 Elst, H. van, brievenbesteller, Puntenburgerlaan l2 Elst, J. J. van der, particulier, liergstraat 23 Elten, E. van, landbouwer, Hoogenweg 37 Elzenaar, B., metselaar, Kleine Spui 46 Flzenaar, E., rijwielhandel en reparatie-inrichting, Arnh.straatweg Elzenaar, E., portier gasthuis „Aldegonde", Arnhemseheweg 106 Enkelaar, H. Hagent van politie, Kampstraat 95 Engel, J. steenhouwer, in kruidenierswaren, Leusderweg 110

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 176