15 Endendijk, W., winkelier in uurwerken, Yarkensmarkt 2 Endendijk J verzekeringsagent, Schimmelpenninokstraat 40 Ensmck J W. sergeant-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 14 Enter, i" J., deurwaarder direete belastingen, Kleine Haag 8. Entrop, J., sigarenmaker, Bissehopsweg 27. Entrop, J. E., ambtenaar H. IJ. S., Utr. weg 54. lipskamp, H., tapper, St. Andriesstraat 10. Ermers, P. T. H., onderwijzer, Arnhemseheweg 37. Ermers, particulier, Arnhemseheweg 37. Es, J. C. van, boekbinder, boekhandelaar, Krommestraat 14 Essen, JL. van, part., Utr. weg 92. Esveld Rz., It. van, wijnhandel, in gedistilleerd, Utrechtscheweg 3. Esveld, a. W. van, particulier, lid van den gemeenteraad, Utrecht- sche weg 15. Esveld, J. P., machinist H. IJ. S., Utrechtscheweg 45. Esveld, J. van, in kruidenierswaren, Bloemendalschestraat 19. Esveld, mej. wed. J. van, Lavendelstraat 5. Esveld, R. van. Meubelmaker, in meubelen, Langestraat 137 Esveld Rz., W. van, brood- en banketbakker, Nieuweweg 5. Esveld, W. H. C. van, cand in de letteren, Utr. weg 15. Eschauzier, A. E. M., sergeant inlanterie, Ueusderweg 34. Everse, E., in kruidenierswaren, Koningstraat 25. Everts, A. J., muziekonderwijzer, Soesterdwarsstraat 12. Everaars, mej. W. A., klerk der post, en telegr., Muurhuizen 57. Eijbergen, A landbouwer, Groenesteeg 5. Eijbergen, E. S. van, varkensslagerij, Lavendelstraat 4. Eijbergen, J C. van, timmerman en aannemer, Muurhuizen 127. Eijbergen, mej. It. C. van, onderwijzeres, Muurhuizen 127. Eijbergen, N., tapper, Bloemendalschestraat 27. Eijk van Yoorthuijsen, mej. H. C. van, leerares H. B. S. Wilhel- minastraat 13. Eijken, Jac. van, schipper, 2e Wolfertdwarsstraat 10. Eijken, J. van, sshipper, Wolfertstraat 40. SfrH J- van> conducteur H. IJ. S., Lieve Yrouwestraat 41. Eijkeiboom, G., boekhouder, Leusderweg 32. EyHaaagn,6H' W" H'' b°ek"' 00,lrant" en iandelsdrukkerij, Kleine Eysden, M. M. van, muzikant 5e reg. inf., Lange Beekstraat 16. Eysink, I). H., rijwiel-, automobielen- en machinefabrikant, Arn hemseheweg 705 Eysink, A., rijwiel-, automobielen- en machinefabrikant, Arn hemseheweg 33

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 177