IS Geurtsen, Gbierbottelaar, Kleine Spui 24 Geus, mej. H. de, part., Arnhemscheweg 7 Geijl, C., land meter bij het kadaster, Hendrik van Viandenstr. 27 Giernm, P kapitein inf., Hendrik van Viandenstraat 32 Giese, A P. G. P., arts, otfieier van gez. le kl, Utreehtscheweg 1 Giese, Mevr. de wed., part,, Utreehtscheweg 1 Giesen, P., part., Weversingel 14 Gijbels Pels, Wijnhandel, Kortegracht 3 Gijsbertse, G. P., part., Schimmelpenninckstraat 12 Gijsen, lb A., machinist II. IJ. S. M., Kroontjesmolen 4 Giliissen, D. W., zadelmaker, aanspreker, Bloemendalschestr. 10 Ginkel, C. J. van, melkverkooper, Kleine St. Jansstraat 15 Ginkel, J. van, tapper, in brandstoften, Arnhemscheweg 93 Ginkel, H. G. van, landbouwer, Hoogevveg 76 Gnirrip, M., machinist H. IJ. S. M„ Soesterweg 65 Goede, H. den, groentenkoopman, Utrechtschepoortwal 13 Goedhals, P. J., mr. smid, Aldegondestraat 3 Gocdknegt, J. A., broodbakker, Kampstraat 59 Goes, S., in kol. waren, Krommestraat 7 Goes, Jkhr. H. M. van der, kapitein inf., Paulus Buijslaan 1 Goethem, geb. Tiffelen, mevr. de wed. van, part., van Aseh van Wijckstraat 15 Gohlieke, P. 0. A., kantoorbediende, Kruiskamp 82 Goldewijk, mej. li., part., Langegracht 2 Goor, geb van Esveld, mej. wed., part., Langestraat 75 Goor, mej. J. van, onderwijzeres, Langestraat 75 Goor, Gez. van, in damesartikelen, Langestraat 75 Goor, J. van, banketbakker, Hof 15. Goor, K van, kantoorbediende, Schimmelpenninckstr. 52 Goossens, H. P., handelsagent, Beekensteinschelaan 5 Goossens, J., handel in lnxe-paarden, Leusderweg 7 Gooijer, J. de, in kruidenierswaren, Wolfertstraat 43 Gooyer, N. de, in groenten, Lageweg 1 Gorter, D. J., luit. inf., Langestraat 10 Gorter, O., part., Utrechescheweg 97 Gosschalk, I, brood-, koek- en banketbakker, Utrechtschestraat 9 Gouw, G., in kruidenierswaren, Yijverstraat 36 Govers, J. A., in schoenmakersfourn., Langestraat 119 Graaf, mej. A. de, onderwijzeres, Zuidsingci 8 Graaf, B. de, le klerk N. G S., Utreehtscheweg 31 Graaf, A. de, wachtmeester veld-artillerie, Appelmarkt 11 Graaf, M. M. de, hoofdonderwijzeres, Zuidsingel 8 Graansma, H., onderwijzer, Tuinstraat 2 Grasstek, J. P. J., Ontvanger Rijks Dir. Bel., Plantsoen 10

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 180