20 Hsfraatn68W' J' sluiswaohter> concierge van Flehite, Breede- Hagt, W. van de, boekhouder Amersfoortsohe Bank, Hendrikvan V landenstraat. Hagen J W„ gepensioneerd militair, Leusderweg 144. Main, L M. van den, klompenmaker, Soestenveg 190. Mam, E. ten, barbier, Krommestraat 23. Ham van Heyst, H. P. van de, luit -adj. inf., Utrechtscheweg 4 Smallepad 1 pman in var^ens, houder van een waag, tapper, Hamers, A. A. (firina Hamers en van Beek) tapijtfabriek lid van den gemeenteraad, 't Zand 7 Hamers, D. P. (firma Hamers en van Beek) tapijtfabriek, lid van de prov. staten, Nieuwstraat 7 Hamers, I. A., particulier, Langegraeht 1 Hamers, mevr. wed. P. J., Nieuwstraat 11 Hamerslag, W., particulier, Groote Spui 13 Hamersveld, H. van, landbouwer, Heiligenbergweg 66. Hamersveld, T. H. van. schoenmaker, Breedesteeg 11 Hamersveld, J. van, agent der Beiersche bierbrouwerij „de Amstel" te Amsterdam, pilsener en Beiersch lager bier, Utrechtschestr. 2 Hammer, W., gepensioneerd militair, Leusderweg 62 Hamming, mej. J., in modes, Nieuweweg 1 Hamwijk, P. J. J., ketelmaker, Aldegondestraat 82 llanlo, mej. I. M T. kostschoolhouderesse, R. C. pensionaat Zuid- singel 44 Hanrath, mej. M. C., particulier, Soesterdwarsstraat 3 Hardeman, C. A., tapper, St. Andriesstraat 29 Hardenbroek van Ammerstol, T. J. C. baron van, luitenant infan- terie, Soesterdwarsstraat 1. Harpen, J. van, aannemer, Utrechtscheweg 89 Hart, J. van der, onderwijzer, Aldegondestraat 68 Hartel, gezusters, modisten, Kortegracht 15 Harterink, A. M., candidaat notaris, Langestraat 95 Hartering, D., binnenvader St Pieters- en Bloklandsgasthuis, West- smgel 5 Harting, inevr wed. D., particulier, Nieuwstraat 20 Hartman, J. C., particulier, Weversingel 28 Hartog, A. den, koetsier, Blankenheymstraat 4 Hartog, H. C. den, onderwijzer, Achter Luiaard 36 Hartog Heys van Zouteveen, P. S., luit. inf., Arnh.weg 16 Hartogsveld, S., timmerman, Hellingstraat 108 Hartogsveld, S. bakker, Wolfertstraat 12 Hartskamp, G. W., agent van politie, Aldegondestraat 73.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 182