21 Haselen, H. van, (firma van Ilaselen Boom) graanhandelaren, Groote Koppel 5 Haselen, Herms. P. van, boekhouder, assurantien, Arnhemschew. 7 Haselen en Zoon, P. H van, makelaar, verzekeringsagent, Korte Beekstraat 2 Haselen geb. van de Burg, mej. wed. W. van, in kruidenierswaren, Arnhemschestraat 10 Haselen, W. H. van, veearts, Korte Bergstraat 22 Hasselaar, mej. A. S. E., particulier, Muurhuizen 93 Hassing, A. in militaire equipementen, pettenmaker, Arnh.weg 22 Hassing, J. A. ambtenaar H. IJ. S., Schimmelpenninekstraat 16 Haverkamp, mej. G. melkslijter, Hellingstraat 22 Haverkamp, T. landbouwer, Oude Soesterweg 10 Haverkamp, W. melkslijter, Hellingstraat 22 Haverkorn, J. A. ambt. Insp. bel. Zuidsingel 60 Havinga, J. Ch. A. leeraar H. B. S., van Campenlaan 8 Hebing, L. G. tapper, straatmaker, Groenmarkt 16 Hedel, A. A. van, muzikant 5e reg. infanterie, Soesterweg 104 Hedel, W. A. P. P. L. van, winkelier, bierbottelaar, Leusderweg 42 Heemstra, G. J. A. A. baron van, luit huzaren, Soesterweg 6 Heeinstra, P. J. J. baron van, luit. huz., Oude Vlasakkerweg 32 Heere, II. suikerballenmaker, Hof 16 Heere, W. tapper en in brandstoffen, Hellestraat 63 Heere, Y. in brandstoffen, Teutstraat 50 Heesters, J. in manufacture^ Puntenburgerlaan 21 Heilygers, B. schoenmaker, Bloemendalschestraat 34 Heilygers, N. M., onderwijzer, liloemendal 34 Heilygers, H. tapper, Groote Haag 1 Heilygers, H. limmerman en aannemer, Schoutensteeg 1 Heilygers-Crosse, A. E. in Garen, Band en Gemaakte Goederen, Schoutensteeg 1 Heiligers, N. Houtdraaier, Krommestraat 32 Heinsius, D. J., Majoor Landweer, Zuidsingel 38 Heinz, W. spoorbeambte, Hooglandscheweg 17 Heinz, W. spoorbeambte, Kl. St. Jansstraat 11 Heisterkamp, A. A. kapitein Inf., Korte Bergstraat 26 Hehenkamp, C. W. C. G. (firma Hehenkamp Co.), in Heeren- en Kinderkleeding, Langestraat 50. Hehenkamp, H. B. (firma Fortmann en Hehenkamp), in tapijten etc., Langestraat 63. Telef. No. 88. Hekkenberg, J. W., letterzetter, Beekenst.laan 38 Helffer, P. L., teekenaar H. IJ. S ISeekensteinschelaan 89 Hellevoort, A. in kruidenierswaren, Lavendelstraat 10 Hellevoort, T. timmerman, Bloemendalschestraat 70

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 187