22 Heloma, M. van, Burgemeester van Hoevelaken, Beukenlaan 5 Hemels, L. J. timmerman en aannemer, Lieve Vrouwestraaat 1 Hemmers, H. brievenbesteller, K1 St. Jansstraat 7 Hemminga, A. H. timmerman, Oude Diev enweg 9 Hendriks, geb. Everts, mevr. wed. A. J. part., Zuidsingel 7 Hendriks, A. M. mej. wed., Havik 32 Hendriks, G. kleermaker, Hendrik van Yiandenstraat 10 Hendriks, H. P. T. muzikant 5e reg. Inf., muziekonderwijzer, Eange Beekstraat 4 Hendriks, J. tuinman, Arnhemsoheweg 62 Hendriksen, W. timmerman, Soestenveg 122 Hengeveld, H. kunstsehilder, Utreohtsobeweg 32 11 eniiv, mevr. wed. J. P. particuiier, Bergstraat 8 Hensbergen, H van, in glas- en aardewerk, brandstoifen en klompen, Kampstraat 57 Hensbergen, mej E., partieulier, Langegracht 11 Ilensbergen, H. J. van, horlogemaker, in uurwerken, Utr.straat 40 Hensbergen, H. J. van, particuiier, Kampstraat 52 Ilerschel Bz., A. tabakshandelaar, Bergstraat 1 Hersehel, mej. H. E. particuiier, Bergstraat 1 Hertog, P. Schoenmaker, Muurhuizen 60 Hertogh den, P. M. Wagenmeester H. IJ. S„ Tuinstraat 14 Hertog, J. den, kleermaker, Langestraat 126 Hes, E. van, bouwondernemer, Pieter Pijperstraat 9 Hen], D. P. J. van der, in Burgers-llijwielen en Motoren, Arnbemseheweg 32« Heulen, S. van, Mr. Zadelmaker Iiuzaren, Langestr. 109 Heunks, A. J. kleermaker, Koningstraat 4 Heunks, C. A. onderwijzer, Hoogfandscheweg 4 Heunks, J. C. G. concierge R. C. scholen, Muurhuizen 37 Heus, H. W. de, directeur rijksnormaallessen, liergstr. 5 Heusden van der Sluijse, L. J. J. de, Koek- en Bankelbakket, Heine llaag 10 Heuvel, J. van den, smid, Valkestraat 40 Heuvel, J. H van den, sehipper aan boord. Heuvelen, K. van, Klerk b.d. Insp. Registratie, Arnhemsoheweg 35 Heyden, mej A. E. van der, Nieuwstraat 17 Heyden Mz., G. van der, in manufaeturen, Kampstraat 74. Heylen, K. P. sergeant inf., 2e Kazernestaaat 8 Heylen, F. A. R., conducteur H IJ. S. Achter Luiaard 1. Heyligers, Mr. J., particuiier, lid van den gemeenteraad Muur huizen 21 Heymans van den Douwer, D. t.apijtfabriek, mach. breiinrichting. I trechtschestraat 31.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 188