23 Heijmann, J. J., winkelbedienTe. Langestraat 12. Hcijne, mej. M. Ch. verpleegster gasthuis „Aldegonde," Arnh. weg 57 Hienekamp, G., broodbakkersaffaire, Havik 14. Hienekamp, W., particulier, Kleine Nachtegaalsteeg 11. Hillebrand, J., machinist H. 1J. S., Soesterweg 31 Hiltcn, G. van, part. Plantsoen 1. Hilversum, wed. J. M slaapstcehoudster, St. Jorisstraat 13 Hinderks, Cin koloniale waren, Arnhemsckeweg 911 Hieter, H., militaire kleermaker, Arnhemscheweg^ 3D Hoedt, J. D. ten, brievenbesteller, Achter Luiaard 25 Hoef, J. van de, spoorbeambte H. I J. S., Soesterweg 145 Hoef, H. van den, landbouwer, Bloemendalschestsaat 77 Hoefsloot, C, ladingmeester N. C. SWolferstraat 10 Hoek, H. conducteur, Bisschopsweg 41 Hoek, A. van den, tapper, Appelmarkt 7 Hoek, E. van den, vrachtrijder, Koestraat 11 Hoeksteen, F. Bserg,-maj. tit. inf. 2e kazerne, Leusderweg Hoekslra, A. E. ingenieur, Utrechtscheweg 89 lioekstra, B. wachtmeester veld-artt. Buiterstraat 5 Hoenderdaal, J., melkslijter, kl. Nachtegaalsteeg 41 Hoeuftt, Jhr. J. A., volontair gemeente-ontvanger, Langestraat 76 Hoevelaken geb. Aavest, wed. B. van, Muurhuizen 24 Hoevelaken, H. W. van, tuinman, Nicasiusstraat 1 Hoeven, M. van den, kantoorbediende, Havik 6. Hoeven, H. van den, smid, Utrechtscheweg 20 Hoeymakers, G. A., zwaardveger le regt. huzaren, Buiterstraat 4 Hot, G. J. van^'t, telegrambesteller, Aldegondestraat 57 Hot, H. van 't, behanger, schilder, gemeente-aanplakker, West- si ngel 15 Hot, mej. H. J. van 't, in kruidenierswaren, Aldegondestraat 67 Hof, B. van 't, schilder, in houtwaren. Langestraat 70 Hot, J. B. van 't, schilder, bouwondernemer, Plantsoen 12 Hoi, P. van 't, huis- en rijtuigschilder, Krommestraat 35 Hoff, J. van, timmerman, Arnhemsche weg 70' Hoffman, If. J., lu.it. inf., Krommestraat 22 Hogenboom, A. T. broodbakker, Langestraat 29 Hoogenboom geb. Tolboom, mej. wed., part. Heiligenbergweg 26 Hoksbergen, A., tapper, landbouwer, Arnhemschewe? 29. Hoksbergen, H landbouwer, Bolderstraat 21. Hoksbergen, .1., landbouwer, Birkt 3. Hoksbergen, J. Atimmerman, Lange Beekstraat 8. Hoksbergen, It,., bierbottelaar, Schimmelpenninckstraat 2.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 189