24 Hoi, mej. wed. J. C, schoenmakerijin schoenen en laarzen, Utrechtschestraat 8. Hoi, C. W., meubelmaker, Aldegondestraat 81. Holland, A., majoor infanterie, Bergstraat 27. Holland, M. van, agent van politie, Aldegondestraat 57. Hollertt, W. A., kastelein soeiteit „Concordia", Langestraat 113. Hoist, Wz. A., partieulier, Bloemendal 34. Holthe geb. van Konijnenburg, Mevr. wed. Jkhr. E. J. van, Muurhuizen 17. Holthe, Jkvr. E. J. van, partieulier, Muurhuizen 17. Holthe, Jkhr. J. A. P. van, klerk bij de Posterij, Muurhuizen 17. Hombracht, W. F. N. von, luitenant infanterie, Johan vanOlden- barneveldlaan 5. Homburg, G., tuinbaas, Soesterweg 249. Hondelink, B., partieulier, Arnhemscheweg 35. Hontele, L. Jgepens. wachtm. huz., bouwondernemer, Kruiskamp 21. Hoofd, L., landbouwer, Groenesteeg 2. Hooff, L. van den, timmerman, Yijverstraat l'J. Hooff, P. van den, hoofd o. 1. school 2e soort, Westsingel !b. Hooff, P. van den, gemeente-opziehter, Koestraat 9. Hooff Pz., J. van den, drogist, Langestraat 107. Hooft, G., vader in 't R C. jongensweeshuis, Havik 3. Hoog, I M. J., leeraar H. B. S. en Gymnasium, Utreohtseheweg 76. Hoogeveen, H„ broodbakker, Langegraeht 31. Hoogeveen, J. C. J., tuinman en landbouwer, Soesterweg 95. Hoogeveen, T., besteller, Soesterweg^82. Hoogevest, J. N. van, (firma Van Hoogevest Van Nie), koper- en blikslager, loodgieter, Kamperbinnenpoort 5. Hoogevest, T. van, mr. timmerman en aannemer, Breedestraat 35. Hoogevest, W. van, koperslager en loodgieter, Kamperbinnenpoort 5. Hoogerbeets, C. W., agent van politie, Nieasiusdwarsstraat 12. Hoop, G. de, sergeant-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 2. Hoorn, J. H. van den, bakker, Lavendelstraat 3. Hooijer, G., landbouwer, Hoogeweg Koedijk 61. Hooijkaas, I., predikant rem. gemeente, Muurhuizen 19. Hogervorst, A., kapitein infanterie, Hendrik van Viandenstraat 3. Hop, C., landbouwer, Arnhemscheweg 127. Hopman, mej. de wed. J., behangerij, Koningstraat 20. Horst, G. van der, agent van politie, Bisschopsweg 38. Horst, H. C. van der, directeur post- en telegraafkantoor, Korte- gracht 18. Horst, J., kachel- en grofsmid, Lieve Vrouwestraat 12. Horst, J. van der, hoofd der school 3e soort, Lange Beekstraat 28. Horst, J. van der. metselaar, Nicasiusstraat 3.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 190