29 Keulen, J. van, metselaar, Breedestraat 52 Iieulen, J. van, metselaar, Wolfertstraat IS Keulen, L. J. van, schilder en behanger, Aldegondestraat 103 Keyzer, H, timmerman, Krommestraat 36 Kieft, W. van de, wachtmeester art., Ruiterstraat 19 Kilian, R., in Antiquiteiten, Groote Spui 17 Kinschot, Jkhr. H. F. van, luitenant Eso. Ord., Groote Koppel 2. Kippersluys, H., onderwijzer, Bloemweg 4 Kisner, E., schoenmaker, Sehimmelpenninekkade 12 Kisner, E. J., onderwijzer, Sehimmelpenninekkade 12 Klaassen geb. Boekhorst, mevr. wed., part., Johan van Olden- barneveldlaan 26 Klaassen, Th. P. H. Muzikant 5e Reg. Inf., Lange Beekstraat 17 Klaassen, J., part., Hendrik van Viandenstraat 16 Klashorst, G. van de, paardenslachterij, Leusderweg 861 Klashorst, S. van de, vleeschhouwer, spekslager, in boter. kaas enz., Monnikenpad 23 Klasser geb. Hartog, mevr. wed. A., part., Bergstraat 14 Klasser, A., koopman in galanterien, wollen garens enz. TJtr.weg 73 Klasser, E., in galanterien, wollen garens enz., Arnh. weg 25 Klasser, J., in galanterien, wollen garens enz., Bergstraat 14 Klasser, M., in galanterien, wollen, garens enz., Arnh.weg 17 Klatte, H. J. T., luit. inf., Utr.weg 84 Kleber en van Wamelen, stalhouderij, Westsingel 44 Kleber, J., stalhouder, Nieuwstraat 28 Kleber, J. C., deurwaarder, Nieuwstraat 28 Kleber, J. G., handelsagent, lid van den gemeenteraad, pres. van de kamer van kooph. en fabrieken, Langestraat 131 Kleber, flrma J. A., leerlooierij, kantoor Langestraat 131 Kleber, D. H. G., tabakhandelaar, Yarkenmarkt 5. Kleber, J. H., part., Zuidsingel 51 Kleber geb. Schussler, mevr. wed. J. J., Langestraat 51 Kleber, W., part., Langestraat 51 Kleber, W. A., tabakskerver, in tabak, sigaren en gedistilleerd, (flrma W. A. Uylenbroek), Kampstraat 42 Klee, J, vogelkooper, St. Annastraat 1 Klein, A., in confectie, Hof 4 Klein, A., klerk posterijen en telegraphie, Hof 6 Klein, L., koster Ned. Isr. gemeente, Drieringensteeg 3 Klein, J., koopman in kleeren, Koningstraat 18 Klein, A M., boekhandel, leesbibliotheek, Hof 6 Klein geb. Frank, mej. L., in gedistilleerd en likeuren, Drierin gensteeg 3 Klein, A. B. van der, onderwijzer, Langegraeht 26 12

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 195