—I tisa 31 Koning, C., Nieuwstraat 27. Koning, G., brood- en koekbakker, Krommestraat 54. Koning, H., brood- en koekbakker, Arnhemschestraat 24. Koning, C. J. de, in koloniale waren, Kampstraat 10. Koogh, W. van de, luitenant-adjudant infanterie, Wilhelminastraat 9. Kooi, P., brievenbesteller, Muurbuizen 6. Kooiman, J., luitenant infanterie, 11 ooglandsebeweg 18. Kooiman, W., letterzetter, Tuinstraat 6. Kool, S., in koloniale waren, Langestraat 22. Kool, iirma J., koper- en blikslagerij, loodgieterij, Utrechtschestr. 22. Koopman, W. P., in pluimgedierte, Soesterweg 77. Koopmans, H. S., onderwijzer, Soesterdwarsstraat 5. Koopman, 1!. sergeant-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 8. Kooreman, W., postbode op Stoutenburg, Yeldstraat 10. Koot, Y. van, horlogemaker, Soesterweg 37 Kooremans, B. A., gepens. adjudant-onderofficier, Smallepad 1. Kooij, Wvan der, timmerman, aannemer, Arnhemseheweg 28. Kole, C., koetsier, lleiligenbergweg 37. Koppen, P. N., in amerikaansche orgels, Bergstraat 10. Korstanje, R., agent van politie, Nieasiusdwarsstraat 13. Kortbeek, B., bloemist, Soesterweg 11. Korte, S. A., electricien U. IJ. S., Parallelweg 12. Korteweg, mej. Th. E., gouvernante, Achter Luiaard 36. Kortes, A., tuinman, Smallepad 5a. Kortes, Ph., landbouwer, Soesterweg 256. Kortes, Ph., behanger, lleiligenbergweg 34. Kraaijenhof, M., kleermaker, in sigaren, Stationsstraat 5. Kraaikamp, G., kleermaker, Nieuwstraat 10. Kraal Bz., B., in Heeren- en Kinderkleeding, Hoeden en Petten, Langestraat 110. Kraan, A., goud- en zilvcrsmid, Kamperbinnenpoort 3. Kraan, mej. A., ass. telephoniste Ned. Bell, telephoonmaatschappij, Kamperbinnenpoort 3. Kraan, J., in tuinzaad en kruidenierswaren, Arnhemseheweg 43. Kraan, J., kleermaker en aanspreker, Muurhuizen 56. Kraan, J., oppasser, Drieringensteeg 2. Kraan, J., timmerman, Bissehopsweg 12 Kraan, mej. J., Breedestraat 40 Kraan, W., onderwijzer, Zuidsingel 75 Kraanen geb. Bauer, mej. wed. B., in touwwerk, Lavendelstr. 8 Kraanen, H., schoorsteenveger, Molenstraat 26 Kraanen, Ph. A, schoenmaker, in schoenen en laarzen, Kromme straat 15 Kranenberg, P., ingenieur, Langestraat 76

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 197