X_i 33 Kuster, G. E. M. coiffeur, Zuidsingel 1 Kuyk, A. van, particulier, Aldegondestraat 72 Kuijk, C. D. van, directeur Amersf. Naamlooze Vennootschap; Stoomweverij, Hendrik van Yiandenstraat 33 Kuylenburg, P. van, gepensionneerd militair, Breedestraat 19 Kuyntjes, J. Administrateur, a./d. Luiaard 42 Kuyper, E. C. J. stenograaf, Hendrik van Viandenstraat 10 Kuit, P. wisselwachter N. C. S. 2e Wolfertdwarsstraat 15 Kuijt, J. Insp. Levensverzekeringsmij., Utreclitsckeweg 40 Kuijzen, D. van, smid, Muurhuizen 51 Kwint, A. particulier, llooglandscheweg 30 Laak, W. van de, gepensioneerd militair, Achter Luiaard 34 Laan, J. van der, opperwachtmeester huzaren, Muurhuizen 55 Laaren, mevr. wed. van, Bergstraat 20 Laer, mevr. de wed. J. A. van, Korte Bergstraat 21 Lablans, H. metselaar, Valkestraat 14 Lablans, C. leerling-machinist H. IJ. S., 2e Wolfertdwarsstraat 7 Labrie, D. metselaar, Nieuwstraat .18 Lagerwey, W. II. M. bamboemeubelfabrikant, Bergstraat 24 Lahaije, L. hoofdconducteur H. I J. S., Breedestraat 40 Lambrachts, A. in brandstotfen, Groenmarkt 18 Lammerts van Buuren, J. D. afslager, makelaar, Meubelzaak, Langestraat 28 Lamaison Bouwer Co., Kassiers, Comm. in Effecten, Muur huizen 39 Land, W. van 't, tapper, Hof 34 Land, N. Op 't, in koloniale waren, Langestraat 98 Landman, P. J. tapper, Hof 20 Langereis, H. C. onderwijzer, Zuidsingel 61 Lankeren, J. A. van, machinist stoomweverij, Heiligenbcrgweg 56 Langedijk, E. kapelaan, Langegracht 4 Lange, A. de, part. Schimmelpenninckstraat 60 Lange, K. G. de, onderwijzer Ambachtsschool, Sch.penn.straat 24 Langenbach, W. bakker, Stellingwerfstraat 14 Langenbergh, P. W., conducteur H. IJ. S., Muurhuizen 4 Langeveld, L. E. D. ambtenaar H. IJ. S., Muurhuizen 57 Lansaat, H. sigarenfabrikant, in tabak en sigaren, Soesterweg 70 Larmend, J. B. opperwachtmeester bij de hoefsmidschool lleiligen- bergweg 7 Latenstein van Voorst, A. gemachtigde van de houtkoopersflrma Koekebakker, Westsingel, 12, Magazijn Oliesteeg

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 199