36 Maat, T. C. V. ter, apotheker, (firma C. B. Kok Zn.) Hof 2 Maater, J., particulier, Soesterweg 47 Maater, W., sohoenmaker, Soesterweg 47 Maater, mej. E., naaister, Soesterweg 47 Mahler geb. Oldigs, mevr. A. E., Hendrik van Viandenstraat 29 Malestein geb. Ruitenbcrg, wed. A., Wolfertstraat 36 Malestein, J., landbouwer, Liendertscheweg 20 Man, J. P. de, luit. art., Langestraat 117 Manen, A. van, in sigaren etc., Havik 2 Manen, H. van, gemeentebode, eonoierge raadhuis, Westsingel 9 Manen, J. T. van, koperslager, Krommestraat 16 Manen, E. van, schilder, Parallelweg 28 Manen, 11. O. van, luit. huzaren, Langestraat 119 Manne, A., in beschuit, Breedestraat 5 Manne geb. Bleyerveld, N. baker, Breedestraat 5 Manne, C., sehiider, concierge H. B. S. Werkhuis, Westsingel 6 Manse, J. C., bode van den schuttersraad, Weltevreden 2 Marijne, E. E., partUtrechtscheweg 24 Marin, A. G., collecteur Staatsloterij, Bergstraat 15 Marinus, K., bierhuishouder, in kruidenierswaren, Leusderweg 5 Maris, G. J., luitenant huzaren, Kampstraat 33 Mark, P. van der, hypotheekbewaarder, Beekensteinsehelaan 1 Mastenbroek, E., landbouwer, Hoogeweg 471 Massa, J. J., broodbakker, Kampstraat 1 Massa, J. E., tapper, „de Keizerskroon", Hof 40 Massa, S. H., huisschilder, in gedistilleerd, wijnen en likeuren, boerenjongens en -meisjes, Havik 10 Massa, W. J., schilder, Kampstraat 1 Mast, T. E. van der, koopman, St. Andriesstraat 12 Mastwijk, mej. wed. A., bierhuishoudster, Kampstraat 86 Maten, G.M., ambtenaar gasfabriek, koster rem. kerk, Leusderweg 30 Maykels, J., handelsagent, Schimmelpenninckstraat 11 Meer, J. 0. van der, insp. belastingen, Pieter Bothstraat 6 Meer, mevr. wed van der, part., Aldegondestraat 96 Meesterinan, J., kantoorbediendc, Utrechtscheweg 34 Meester, W. A. T. de, kolonel infanterie, Wijersstraat 10 Meester, D., kuiper, aanspreker, Kampstraat 11 Meester, mej. wed. H., baker, Bloemendalschestraat 12 Meester, H., kuiper, Ilellingstraat 56 Meeuwsen, J. G. A., Stoom wasch- en strijkinriehting „de Kolk", Kl. Nachtegaalsteeg 29 Meeuwsen, P., sohoenmaker, Langestraat 53 Meiden, J. H. van der, handelsagent, van Persijnstraat 3 Meinders, G. J., hoefsmid, Bloemendalschestraat 74

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 202