Middelkoop, G., wagenmeester, N. C. S., Bloemweg 6 Mill, mej. M. M. van, onderwijzeres, Korte Bergstraat 15 Mill, mej. S. M. van, muziekonderwijzeres, Korte Bergstraat 15 Mink Schol, J., tandarts, Langestraat 124, Spreekuur 9—10 en I tot 2. Voor minvermogenden Maandag- en Vrijdagochtend 8—9. Minnen, P. van, tapper, Breedestraat 1 Misset, firma Gez., modisten, Varkensmarkt 5 Moer, J. L. van der, kapt. inf., Johan van Oldenbarneveldlaan 28 Moerman, C., onderwijzer, Oude Vlasakkerweg 38« Mol, A. I., parapluiemaker, sehoorsteenveger, Kamperbinnenpoort 7 Mol, A. M., le luit. inf., .Johan van Oldenbarneveldlaan 8 Mol, J., militaire kleermaker, Westsingel 10 Mol, J., schoenmaker, Muurhuizen 109 Moll, dr. J. H., rector van het gymnasium, Utrechtscheweg 11 Moller, G. P., ambtenaar U. IJ. S. M., Puntenburgerlaan l2 Moorselaar, M. van, beambte H. I.I. S. M., Soesterweg 228 Mooien, H., leeraar ambachtsschool Langestraat 31a Morel, P. W. A. I., ambtenaar H. I J. S., Wilhelminastraat 2 Morre, H. J., koopman, Bloemendalschestraat 13 Morren, H. tl. E., arts, Langegraeht 2S Morsink, W. L., in vleeschwaren en comestibles, Langestraat 39 Mostertman, G. tinimerman, bouwkundige, Schimmelp.kade 2 Mostertman geb. Tammeling, wed. tapster, Koningstraat 43 Mounier, C. L. D., part., Pieter Bothstraat 3 Mourik, C. van, in manufacturen, Bloemendalschestraat 39 Mourik, C. van, kleermaker, bierhuishouder, Oude Vlasakkerw. 2/4 Mouthaan, P. A., conducteur H. IJ. S. M., Soesterweg 39 Mulder, J. C. G., coupeur, Heiligenbergweg 5 Muller, A., tuinman, Smallepad 5 Muller, geb. Kamp, mevr. wed. E. G. Bergstraat 28 Muller, G. L., Bergstraat 28 Muller, J. Th., kappersbediende, Langestraat 71 Munnikhuizen, G. A., commies Secretarie, Schimmelpenninck- straat 4 Munster, G. E. S. van, koffiestroopbrandster, Weverssingel 41 Munster, J. H. van, koster r. c. kerk, 't Zand 29 Munster, J. M. van, pettenmaker, aanspreker, Langestraat 114 Munster, L. A. van, koster r. c. begraafplaats, Utr.weg 26 Munster, L. A. van, conducteur H IJ. SWeverssingel 34 Muts, A. van der, schilder, Breedestraat 27 Muts-, E. J. van der, kleermaker, Lieve Yrouwestraat 29 Muys, A., koopman in visch, Bolderstraat 18 Muys, G., mandenmaker, winkelier in houtwerken, Langestraat 143 Muys, J. L., kapper, Langestraat 30

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 208