39 Muys, W., in visch, Achter 't Oude Weeshuis 18 Muyzert, B., sigarenmaker, Bissohopsweg 77 Naarding, H. A., sergeant, 3e Kazernestraat 19 Naardmg, W. I., sergt.-maj. inf., 2e Kazernestraat 1 Aagei, mej. A. C. H., van der, onderwijzeres, Utrechtscheweg S3 JNagel, G. J. van der, hoofd der Jongenssohool, Iiavik 30 Nagelhout, B., part., Korte Bergstraat 10 Nahuijs, Jkhr. M. C. assuradeur, Korte Bergstraat 11 Neeling, 15. de, part., Muurhuizen 27 Nefkens, J., stoora- en windkorenmolenaar, graan- en meelhandel Leusderweg 108 Nefkens, P., in rijwielen etc., Arnhemscheweg 8 Nesenberend, J. H. R., Caeao-fabrikant, Arnhemscheweg 1046 JNet, G. van 't, landbouwer, Laaglandscheweg 22 Net, .1. van der, machinist, H. 1J. S., Soesterweg 47 Neven, E. H., adj. onderoif. inf. Kazerne 3, Leusderweg 41 S-, J,J' yan: .-ftrma v.a? "oogevest van Nie), koper- en bliksiager, ioodgieter, Heiligenbergweg 18 Nierstrasz, G. .1 lnitenant huzaren, Plantsoen 4 Nierop, P., onderwijzer Ambachtsschool, Schimmelpenninckkade 8 Nieuborg, G. J. J. tuinman, Bolleweg 1 Nieuwboer, H. W., part., Vijverstraat 1 Nieuwenbnrg, G., broodbakker, Arnhemscheweg 02 Nieuwendijk, Th. J., reiziger, Hooglandscheweg 8 Nienwenhuijs, E. A., kapitein infanterie, Bergstraat 31 Nieuwenhmzen, A. van, beambte H. I.I. S. M„ Vlasakkerweg 14 Nieuwenhuizen, C. van, metselaar, Achter Luiaard 18 Nieuwenhuizen, C. van, varkensslager, Arnhemschestraat 18 Nieuwenhuizen, G. van, (firina Gebr. van Nieuwenhuizen), koper- en bliksiager, Ioodgieter, Langestraat 103 Nieuwenhuizen, G. van, machinist, Stellingwerfstraat 68 Nieuwenhuizen, G. van, broodbakker, Laaglandscheweg 3 Nieuwenhuizen, mej. wed. H. van. part., Hellestraat 95 Nieuwenhuizen, J. van (firina gebr. van Nieuwenhuizen), koper- en bliksiager en Ioodgieter, Langestraat 103 Nieuwenhuizen, mej. W. van, part. Langestraat 103 Nieuwland, H., wasehbleeker, Kl. Naehtegaalsteeg 7 Nieuwland, L., winkelier, Soesterweg 53 Niezen, H., brooddepothouder, Bissohopsweg 95 Nijenhuis S. R., geagreeerd klerk ten kantore der Dir. belastin- gen, Kleme Haag 9

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 209