o 40 Nijhof, J., boekbinder, Bloklandstraat 6 Nijhoff, A., oommissaris van politie, Korte Bergstraat 20 Nijland, G. P., onderwijzer, Langestraat 31a Nijmegen Sehonegevel geb. Hage, mevr. wed. van, particulier Langegracht 13 Nijmegen Sehonegevel, mej. H. van, hoofd der frobelbewaarschool Langegracht 13 Nimmerdor, S. P. van, landbouwer, Hoogeweg 82. Nimwegen, A. van, part, Hellestraat 25 Nimwegen, A. van, winkelier, Nicasiusstraat 26 Nimwegen, H. van, landbouwer, Birkt 1 Nimwegen, H. van, bierhuishouder en bakker, Soesterweg 67 Nimwegen, Jvan, horlogemaker. Langegracht 7 Nimwegen, J. van, metselaar, Kl. Nachtegaalsteeg 43 Ninaber, J. I), luitenant huzaren, Heiligenbergweg 8 Noordaa geb. van Wisselingh, mevr. wed. van der, particulier Utrechtscheweg 91 Noordenburg, J., melkslijter, Hellestraat 68 Noordhuis, K. L., letterzetter, Kruiskamp 103. Noordt, J. van, sergeant, 3e Kazernestraat 8 Noorman, H., timmerman, aannemer, Utrechtschestraat 37 Numans, H. M., particulier, van Asoh van Wijckstraat 7 Nus, A. van, brievenbesteller, Hellestraat 93 Nus, A. van, in kruidenierswaren, Achter Luiaard 31 Nus, G. van, broodbakker, Soesterweg 79 Nus, H. van, melkslijter, Groote Haag 28 Ockhuisen, H. H. W., bankelbakker, Lange Beekstraat 4 Ockhuisen, Gez., modisten, Lange Beekstraat 4 Oelp, P., hospitaal-geemploieerde, Lieve Vrouwestraat 16 Oerlemans, A, spoorbeambte, Arnhemscheweg 41 Oerlemans, mej. L. C., onderwijzeres, Muurhuizen 57 Okhuizen, C., brood- en koekbakker, Kampstraat 14 Olden, mej. M. C. van, onderwijzeres, Utrechtscheweg 83 Oldenburg, mej. H. P., damesgesticht, Soesterweg 11 Olivier, P., smid H. IJ S., Soesterweg 43 Ommen, E. J. van, varkensslager, Arnhemschestraat 17 Ommen, J. van, Ass. H. IJ. S., Oude Ylasakkerweg 12 Ommen geb. Ockhuisen, mej. wed. J. van, koek- en banketbakkerij, Langestraat 54 Ommeren, C. van. bakker, Langestraat 18 Ommeren, H. van, part., Kruiskamp 105

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 210