41 Onnes, J(firma Blankenberg Zn.) boekdrukker, boekhandelaar, uitgever, Lavendelstraat 4 Ooik Sr., T. van, tuinman, Arnhemsobeweg 107 Ooik, P. van, broodbakker, Arnhemscheweg 109 Ooms, C., remmer H. IJ. S, M., Leusderweg 60 Oorschot, J. van, sergeant-maj.-tit3e Kazernestraat Oorsohot, J. van, gepensioneerd militair, Hoogeweg 15 Oosterman, W. C., onderwijzer, van Asch van Wijckstraat 17 Oostermeijer, mevr. wed., Jae. van Campenlaan 6 Oosterveen, M. R. N., in koloniale waren, wijnen, lid van den gemeenteraad, Langestraat 46 en Arnhemsehestraat 11 Oostinjen, P. J., scbilder, Plierbeekstraat 7 Oostveen, J. P. van, tuinman en winkelier, Wolfertstraat 29 Ooijen, A. A. van, melksalon, Arnhemscheweg 40 Ortt, Jhr. P. L. Drukkerij „Vrede", Schimmelpenninckstraat 43 Os, A. G. van, leeraar H. B. S., Hooglandscheweg 20 Ossendrijver, H., landbouwer, Lageweg 12 Otte, E., koffiehuishouder, handelaar in wijn, bier, gedistilleerd, Heiligenbergweg 2 Otten, A. J. J. M., kapelaan, 't Zand 31 Otto, J. J., klerk, Aldegondestraat 93 Ottenhoff, L. A. M., luit. inf., Arnhemsehestraat 5 Oudraad, mej. H., rijkstelephoniste, Zuidsingel 64 Oudraad, G., in sigaren, tabak, kolfie en thee, Zuidsingel 64 Ouwerkerk, P., loopknecht, Mooierstraat 23 Ouwerkerk, C. van, leeraar ambachtsschool, Tolstraat 8 Ouwerkerk, C. van, schoenmaker, Arnhemsehestraat 23 Ouwerkerk, ,1. M. van, notarisklerk, Zuidsingel 21 Ouwerkerk, T. van, postambtcnaar, Zuidsingel 21 Overbeek, G., part., Weversingel 26 Overbeek, J. B., leerling machinist, Soesterweg 23 Overbosch, A., rijksveearts, plaatsvervangend districts-veearts, Muurhuizen 79 Overeem, J., schilder, Arnhemscheweg 84 Overgoor, mej. wed. H., Kampstraat 43 Overveldt, S. J. van, ritmeester Huzaren, Langestraat 35 Paardekooper, J. E., r. e. kapelaan, 't Zand 31 Padberg, P. B., part., Vijverstraat 11 Pannekoek, H., brievenbesteller, Aehter Luiaard 33 Paping, mej. A. M., Nieuweweg 3 Pauw, H., boekhouder, Stationsstraat 5a Pavert, J. H. van de, spekslager, Pepersteeg 2

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 211