42 Pavert, N. W. van de, sohilder, Bloemendalschestraat 43 Peelers, A., gepens. hoofd der school, Arnh. weg 15 Peerenboom, K., bakker, Nieuwstraat 29 Peerlkamp, H., particulier, Zuidsingel 40 Pekelharing, J., apothekersbediende, Utreehtscheweg 17 1 el, mej. E. H., particulier, Arnhemschestraat 9 i) i T3en..^' ®.-> Particulieren, Arnhemschestraat 9 Pels Rijcken, .T. C., inspecteur der registratie, Wilhelminastraat 3 Peppmk, J. m schoenwerk, schoenenmagazijn, Langestraat 10 iresi, L., badmeester, Leusderweg 36 Pet, J. A., luit. inf., Schimmelpenninckstraat 50 Peters, A. J. P., opperw. esc. ord. Ruiterstraat Peters, H., in wild, Utrechtschestraat 40 Peters, W. A., militair kleermaker, Krommestraat 55 xeters, W., in wild, Hoogeweg 39 Peyrot, dr. P. H, leeraar gymnasium, Zuidsingel 36 Peyrot, E. J., particulier, Bergstraat 3 Pieck geb. Kontelaar, mej. wed. J., part., Krommestraat 18 Pieper, mevr. wed. J. H. part., Nieuwstraat 15 Pijl, L., adj. onderoff., pikeur huzaren, Ruiterstraat Pijpekamp, E. van de, in fruit, Vijverstraat 25 Pijpers, A., schoorsteenveger, stadsomroeper, Kl. St. Jansstraat 9 Pijpers, mevr. de wed., part., Schimmelpenninckstraat 7 1 ltlo, mej. C. G., part., Breedestraat 22 Plank, G. M. van der, particulier, Utreehtscheweg 62 llank, J. van der, procuratiehouder, Kampstraat 31 Plante geb. Bijl, mej. A. M., naaister, Westsingel 37 Plante, W., in kruidenierswaren, Soesterweg 62 Plateringen, J. J. van, sigarenfabrikant, Weverssingel 37 llomp, C. J., ontvanger der Registratie, lid van den Gemeente- raad, Heiligenbergweg 4 Ploos van Amstel, mej. C. M., damesgesticht, Soesterweg 11 Pol, A. van de, wasehbleeker, Achter Luiaard 63 Pol, A. van de, timmerman, Koningstraat 7 Pol, Th. P. van der, photograaf, Korte Beekstraat 5. Pol geb. Eennis, mej. wed. L. van de, waschbleekster. Achter Euiaard 63 Polet, K., part., Gr. Nachtegaalsteeg 10 Polleman, PL, tuinman, Oude Vlasakkerweg 22 Polleman, R., tuinman, Oude Soesterweg 4 Polman, A., wagenmaker, Koestraat 6 Pon geb. van den Burg, mej. wed. G. particulier, Langestraat 107 on, M., nandelsreiziger, handel in zaden, naaimachines etc jLangestraat 96

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 212