44 Radersma geb. van den Berg, mej. de wed. J., in thee, Kleine Spui 42 Radersma, J. W. onderwijzer, Kleine Spui 42 Raebel, F. J. administrateur, garnizoens-kleedingmagazijn, Nieuw- straat 22 Raebel, G. J. sergeant inf., Leusderweg 72 Ramakers, L. part., Kleine Koppel 16 Ramselaar, C. broodbakker, Bloemendalschestraat 14 Ramselaar, K. H. in beddenartikelen, Krommestraat 2 Ramselaar, M. tapper, Kleine Koppel 6 Ramselaar, M. A. in inanufacturen, Krommestraat 4 Ramselaar, T. vrachtrijder, Stoovestraat 18 Ramselaar, W. C. brood- en koekbakker, Bloemend.straat 16 Randwijk, mej. H. M. van, part., Wolfertstraat 50 Ran, T. J. muzikant inf., Lange Beekstraat Rauh, F. leeraar gymnasiiek H. B. S., Schimmelp.straat 26 Ravesloot, B. part., Arnhemscheweg 31 Ree, B. van, wagenmaker, Hoogeweg 70 Reede, J. H. van, luitenant art., Langestraat 42 Reeders geb. Bijtelaar, mej. wed. M. H. E. gemeentevroedvrouw, "Westsingel 24 Reems, H J. varkensslagter, Appelmarkt 10 Reems, M. D. schilder, in kruidenierswaren, suikerwerken etc., Langestraat 78 Reepmaker van Belle, J. L. Assuradeur, Puntenburgerlaan 25 Regtien, C. spekslager, Achter 't oude Stadhuis 8 Regenboog, H. particulier, Arnhemscheweg 642 Reichmann, H. hotel- en koffiehuishouder, restaurateur, Langestr. 57 Reigersberg Versluys, Jhr. S. M. van Hoofdcommies Seoretarie, Utr.weg 90 Reiman, J. D. Accountant, lid le klasse v. d. Nederl. Bond van accountants, Regentesselaan 1 Reimerink, H. weefmeester fabr. wev., Heiligenberweg 58 Reinboud, mej. wed. C. M. in kruidenierswaren, Krommestraat 25 Reinboud, J. M. kleermaker, aanspreker, Krommestraat 11 Reinders, S. handelsagent, Aldegondestraat 92 Renes, J. bediende, aanspreker, Muurhuizen 71 Rengers van Warmenhuizen, E. H. Juckema van Burmania baron, luitenant huzaren, Arnh.weg 2 Renz, J. adjudant onderofficier d.d. officier veldart., Ruiterstraat 6 Reijnst, P. H. bankier, Langestraat 75 Reuten, J. M. commiss. in hout, Wijersstraat 2 Reuver, mej. A. de, binnenmoeder, St. Elisabethsgasthuis, Muur huizen 31

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 214