45 Reuver, H H. de (firma Gebr. Hamers), koopman, Langestraat 116 -Keijaen, W. van der, timmerman, koster, ger. kerk, Zuidsingel 34 Renters, 0. W. E. gepensionneerd sergeant infanterie, in sigaren etc Beekenstemschelaan 34 Reijmers, G. J. slachter, Rlleboogsteeg 14 Reijnders, dr. H. J. conreetor van bet gymnasium, Wijersstraat 1 Reijners, S. B. (firma Roijners en Kraayenest), koper- en blik- stager, leodgieterij, Kampstraat 17 Reijswoud, J. van, machinist H. IJ. S., Stellingwerfstraat 80 Richard Sr., G. G. A. P. ambtenaar H. IJ. S., Korte Bergstraat 15 Richard Jr., G. G. A. P. ambtenaar H. IJ. S., Tuinstraat 9 Richard, 1L. ambtenaar H. I J. S. Korte Bergstraat 15 Rieber. L. J. luitenant infanterie, Regentesselaan 15 Riezebos, G. goud- en zilver winkelier, Langestraat 8 Rhijn, L. J. van, militair paardenarts le klasse, Beukenlaan 4 ILjke, C. de, stalbaas Gem. reiniging, Kl. Koppel 31 Rijn, J. van, opzichter machinist H. IJ. S., Soesterweg 38 Rijnsbergen, J. V. muzikant 5e regiment infanterie, Havik 29 Rijnsburger, W. gepensioneerd ambtenaar, Borstraat 8 Rikkers, J. L. particulier, Korte Bergstraat 14 Riksen, 11. tapper, Achter 't oude Stadhuis 1 Riksen, W. stoker, Berste Wolfertdwarsstraat 16 Rintel, E. Ph. in manufacturen en confectie, Zuid-Singel 11 flintel, J. in manufacturen en confectie, Ilendrik van Vianden- straat 24 Rintel, M. Pin in manufacturen en confectie, Varkensmarkt 8 Ritsma, H. luit. inf. Paulusbuislaan 8 Roland Hoist geb. Posthumus, mevr. wed. A. part., 't Zand 37 Koeltsema, L. luitenant huzaren, Langestraat 74 Roemer, mevr. de wed. N. van de, part., Groote Koppel 10 Roemer, H. D. van de, reiziger, Groote Koppel 10 Roodestein, C. makelaar, Kerkstraat 2 Roos, J. D. broodbakker, Bloemendalschestraat 41 Roos, L. M. particulier, Achter de Potkamp 13 Rooy, G. de, opzichter H. IJ. S., Lange Beekstraat 11 Rosbach, mej. J. A. in garen en band, Langestraat 68 Rosier, J. kleermaker, Groote St. Jansstraat 3 Rosier Sr., .1verzekeringsagent, Kampstraat 84 Rosendaal, P. winkelier, Schimmelpenninckstraat 15 Rosseau, L. A. huisknecht, Utrechtscheweg 22 Rossem, H. van, kleermaker, Groote Spui 3 Rossum, IV. C. van, sergeant infanterie, 3e Kazernestraat Rost, N. E. kapitein-kwartiermeester Zuid-Singel 41 Rouffaer, H. C. luit. inf. Bergstraat 41 13

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 215