3 46 Roukens, P. H. luit. kwartiermeester, Zand 23 Rouwendal, P. tapper, Appelmarkt 9 Rouwendal, E. landbouwer, Hooglandscheweg 1 a Rouwhorst geb. de Bruin, mej. wed. J. B. particulier, Gr. Spui 3 Rouwhorst, G. H. varkenslager, Havik 32 Rouwhorst, J. B. bakker, Langestraat 402 Roij van Zuydewijn, mevr. wed. de, particulier, Arnhemscheweg 1 Roij van Zuydewijn, E J. J. de, luit. kwartierm., Arnhemscheweg 1 Ruempol, W. F. kapitein infanterie, Hendrik van iandenstraat 7 Ruempol Hamer, IF. J. luit. inf., Langestraat 13 Ruitenberg, B. kleermaker, Utrechestraat 21. Ruitenberg, C. mr. metselaar, Westsingel 2 Ruitenberg, E. J. bouwkundige, makelaar, Weverssingel 11 Ruitenberg, I). 1. mach. H. 1J. S., Stellingwerfstraat 68 Ruitenberg, D., bakker, Kortegracht 21 Ruitenberg, Gschilder, in kruidenierswaren en gedistilleerd, Langegracht 18 Ruitenberg, M., brievenbesteller, Bisschopsweg 97 Ruitenberg, W., particulier, Vijverstraat 1 Ruller get}. Kroes, mej. wed., van, part. Bergstraat 3 Ruller, E., van, boekhouder, Bergstraat 3 Ruller, H. van, sigarenfabrikant, Arnhemschestraat 26 Rutgers van Rozenburg, Jkhr. R. J., kapitein veld-artt. Hendrik van Viandenstraat 4 Rutten, J. A., sergeant-tamboer inf. 2e Kazernestraat 16 Ruijs, D. in tabak en sigaren en koloniale waren, sigarenfabrikant, Arnhemscheweg 14 Ruijs, .1., vleeschhouwer, Utrechtschestraat 7 Ruijs, H. J., sergt. maj. inf. 3e Kazernestraat 1 Ruijsch, J., broodbakker, Utrechtscheweg 36 Ruijter, C. de, militaire zadelmaker, Havik 6 Ruiter, K. de, conducteur H. IJ. S., Tuinstraat 13 Ruvven, B. A. van, in ijzerwaren, Langestraat 41 Salomons, W., architect, in bouwmaterialen, Arnhemschestraat 7 Sandberg, jkhr. mr. A. M. C., part., Utrechtschestraat 37 Sandberg, jkhr. J. A., volontair ter secretarie van Hoogland, Utrechtschestraat 37 Sanders, F. J. H., (firma G. A. Kamp) in ijzerwaren: Kamperbsn- nenpoort 4 Sanders, mej. A. M., part. Kamperbinnenpoort 4 Sanders, Th., Ingenieur, Heiligenbergweg 31

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 216