Smink, L., landbouwer, Zogstraat 1 Smink, P., landbouwer, Hoogeweg 82 Smit, dr. A., leeraar gymnasium, Korte Bergstraat 16 omit, A. W., sehoenmaker,. Koningstraat 28 Smit, E., brievenbesteller, Bissehopsweg 103 Smit, H., sehoenmaker, Lavendelstraat 6 Smit, J., koopman en winkelier in blikwerk, Muurhuizen 1J Smit, L. C., machinist, H. IJ. S., Oude Hievenweg 1 Smit, gebr., in lederwaren, Lavendelstraat 6 Smit, J., kantoorbediende, Kerkstraat 5 Smitt, ,T. J., horlogemaker, Breedestraat 31 Smits, .1). J., behanger en stolfeerder, Langestraat 20 Smits, J. A., off. van gez. le ki. Oude Ylasakkerweg 38 ^mit, M., in hoeden en petten en heerenmodemagaziin, Langestr. 58 Smit, M. C., barbier, Utreehtschestraat 11 Smit, Ph, huis- en rijtuigschilder, Appelmarkt 10 omit, W., koopman in goud on zilver, Koningstraat 28 Smit, W. B., koper- en blikslager, Langestraat 130 Smit, J. W., particulier, Soesterweg 1U Smith, A. J., sehoenmaker, Kleine Spui 51 Smith, E. V. J., architect, Langestraat 65 Smitt, mej. J. J., particulier, Kampstraat 16 Smitt, C., gep. dir. postkantoor, Kampstraat 60 Smolders, mej. ,T. M. M., particulier, Langestraat 83 Smolders van Oseh, wed. P. P. G., hotel en restauratie, Langestr. 83 Smolders, P. W. P. M., bierbottelaar, Stoovestraat 5 Smulders, D. C. particulier, Hot' 21« Snelleman, A. handelsagent, Schimmelpenninckstraat 6 Snijders, H. J. waschbleekerij, Kleine Nachtegaalsteeg 3 Snijders, J., agent van politie, 3e klasse, Zogstraat 2. Snijders, G. H., steenhouwer, Westsingel 35. Snoek, H. L., Weverssingel 21 Snouek, J. C., gymnastiekleeraar, Weijersstraat 10 Sommeling, P. stoker H. IJ. S., Soesterweg 85 Sonne, J. H. luit. inf., Utr.weg 24 Sonnema, J. limmerman, Soesterdwarsstraat 15 Souman, I. J. gepens. kapt. plaats. adj., Ylasakkerweg 2 Speelberg, G. bleeker, Kleine koppel 2S Spelten, Eduward, chemische wassoherij, Hendrik van Viandenstr. Spiegel, I. van,^ onderwijzer, Kampstraat 58 Spiekermann, F. F. in parapluies, Langestraat 31 Spierings, J. M. sehoenmaker, Leusderweg 13 Spits, W. A. adjudant-ond.off. inf., Utrechtscheweg 23 Spreij, A. courantenbezorger, Breedesteeg 1

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 220