T7- 54 Vaal, J. W. de Huis en deeoratiesohilder Kampstraat 56. Valeton, mej. M. It. C. particulier, Langestraat 108. Valewink, H. 4V. particulier, Nieuweweg 5. Valewink, I. J. particulier, Groote Koppel 4. Valk, J. de, aanspreker, kassiersbediende, Kortegracht "12. surn- -N- G. S., Arnhemschestraat 12. Valkenburg, H. S. boekliouder, Leusderweg 36. Valkenhoef, G. van, meubelmaker, winkelier, Westsingel 50. Valkenhoef, H. van tapper, in kruidenierswaren. Kampstraat 77. Valkhoff, J. boekhandelaar, uitgever, Utrechtschestraat ll. V allentgoed, T. inspecteurlevensverzekeringenm. Puntenburglaan 17. Vandenbergh, M. J. H. gepensioneerd militair Muurhuizen 59. Vaneveld, H. in beddenartikelen, Krommestraat 47. Vaster!, Chr. J. pastoor Langegraeht 4. Vastenburg, W. logementhouder, Utrechtschestraat 19. Veder, mej. J. M. particulier, Soesterweg 26. Veen Andre van, Tailleur, Soesterweg 14. Veen, A. hoofd der school Puntenburgerlaan, Wolferlstraat 50. Veen, C. van, tapper, Zogstraat 13. Veen, G. van, vrachtrijder. Groote Haag 30. Veen, H. van, schuitenvoerder, Groote Spui 11. Veen, 1. M. van, ingenieur H. IJ. S. Wijersstraat 4. Veen, geb. Schoenman, mej. wed. H. van, particulier, Leusderweg 30. Veen, J. van, Havik 36. 5 Veen, J. M. van, timmerman, achter Arnhemsche poortwal 29. 31. Veen, N. van, hootd der school, Koningstraat, Kampstraat 3. V een, Jr., P. van, huis- en deeoratiesohilder, Arnhemschestraat 14. Veenendaal, D. kassiersbediende, tafelbediende, aanspr., Kortegr. 7. Veenendaal, G. G. boekhandelaar, Langestraat 33. Veenendaal, J. H. A. W. banketbakker Langestraat 108. Veenendaal, J. C. koffermaker, Kreupelstraat 7. Veenendaal, Az., J. inetstlaar, Westsingel 1. Veenendaal geb. van Eeden, mej. M. H. strijkster, Nieuwstraat 3 Veer, mej. B. en G. van der, particulier, Havik 31 Veer, B. F. van der, schoenmaker, Muurhuizen 61. Veer, mej. wed. C. van der, in glas en verfwaren, Krommestraat 40. V eer, C. J. van der, koopman in groenten, Bloemendalschebinnenp. 4. Veer, geb. Kiersch, mej. wed. H. van der, Waschbleekerij, Melgens- bleek 1. Veer, J. lood en zinkwerker Soesterweg 85" Veer, J. van der, schoenmaker, Breedestaat 88. Veer, J. van der, broodbakker, in kruidenierswaren, Soesterweg 125.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 224