IliPlfS Veer, K. van 't, kofiehuishonder, Havik 20. Veger, N. condueteur H. IJ. S., Utrechtscheweg 43. Veldhuizen, J. Landbouwer, Krommestraat 48. Veldhuizen, W. in fruit en groenten, Appelmarkt 12. Veldman, W. agent van politie, Breedestraat 19. e'? peijn, N. in koloniale waren, lid van den gemeenteraad Varkensinarkt 9 Ven, J. E. van der, in kruidenierswaren, Zwanenbalssteeg 2 Vennis, A. melkslijter, Heiligenbergweg 68 Verbeek, D. particulier, Zuidsingel 4 V erbeek, J. W. smid, Soesterweg 37 Verburg, A. A. onderwijzer, Leusderweg 9 Vergouw, B. particulier, Leusderweg 56 Verhaar, J. 0. vuurwerker H. IJ. S, Stellingwerfstraat 16 Verhaar, H. G. onderwijzer, Krommestraat 34a Verhaar, Th. suikerballenmaker, Krommestraat Verheuvel, H. timmerman, Aehter Arnh. poortwal 5 Verheij Sr., H. M, mr. schilder, Westsingel 22 Verheij Jr., H. M. ambtenaar II. IJ. S., Lange Beekstraat 27 Verheij, J. II. bouwondernemer, Stationsstraat la Verkerk, H. M. G. kunstschilder, Heiligenbergweg 13 Verkerk, L. 0. Bron, part., Heiligenbergweg 13 Verkuil, W. behanger, Drieringensteeg 3 Verlaan, K. milit.air apotheker le kl., Utr.weg 57 Vermeij, J. J. spekslager, 't Zand 19 Vermeij, J. J. smid, Bloemendalschestraat 34 Vermeulen, J. J. leeraar H. B. S., Zuidsingel 75 Vermolen, A. T. B.waskaarsenfabriek, wasehbleker, Kl. Naehte- gaalsteeg en Zuidsingel 53 ^e™°Jen Damen, A. T. B. in prima geel wit bijenvras en kerkkaarsen, benoodigdheden voor altaar en kerkgebruik Zuidsingel 53 V ermolen, C. M. M. apotheker, Langestraat 2 Vermolen, T. A. M. firma B. G. M. van Beek, grossier in kolo niale waren, Langestraat 101 Vernooys, M. machinist H. IJ. S., Soesterweg 34 Verschuur, G. stalhouder, Kampstraat 51 Verschuur, G. stalhouder, Aehter de Kamp 66 Verschuur, H. gep. mil., Puntenburgerlaan 2s Versendaal G. opperwachtmeester veldart., Aldegondestraat 74 \erweij, mej. S. C. J. onderwijzeres in handw., Breedestr. 70 Verspoor, L. E. adj. onderoff. infanterie, Kazerne 3 Vet, J. J. W. A. van der, handelaar in brandstoffen, Utr.weg Vetkamp, J. landbouwer, Soesterweg 260

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 225