-SX7- los, H. J. barbier, Utreohtsobestraat 30 Vos, J. B. J. boekhouder, Elleboogsteeg 2 Vos, P. X. de, passementwerker, aanspreker, Aohter 't Oude Weeshuis 6 "V os, K. de, schoorsteenveger, Arnhemsehestraat 29 Vredeling, H. tuinman, Arnhemscheweg 88 "V reeswijk, T. brood- en koekbakker, Bloemendalschestraat 5 Vries, A. de, goudsmid, in goud, zilver en uurwerken, Langestr. 26 Vries, A. de, landbouwer, Lienderscheweg 1. Vries, A. de, in ijzerwaren, Kampstraat 15 Vries, B. de, landbouwer Monnikenpad 68. Iries, D. de, stoker, H. IJ. S., Stellingwerfstraat 66. "V ries, D. H. de, in ijzerwaren, Kampstraat 15 Vries, D. H. de, tapper, Koningstraat 24. Vries, H. A. de, in ijzerwaren, huidenzouterij, Kampstraat 15. Vries, JA. de, in ijzerwaren, lompen, beenen, Lieve Vrouwestr. 1. Vries, J. de, (firma Gebr. de Vries) in ijzerwaren, Bloemendal 43. V ries, geb. Gijsbertse, mej. wed. J. de, part., Schimmelpenninckstr. 10. "Vries, J. H. de, landbouwer, Vlasakkers 12. Vries, L. M. de, in borstelwerk, Zevenhuizen 5. Vries, mevr. de wed. de, damesgesticht, Soesterweg 11. Vries, S. G. de, leeraar H. B. 8. Schimmelpenniekstraat 46. V rolijk, J. boekbinder, Schimmelpenninckstraat 39. Vrij, J. de, koetsier, Soesterweg 292. Vrij, J. metselaar, Muurhuizen" 129. Vrijdag, W. H. E. luitenant veldart., Pieter Bothstraat 2. Vrije, D. de, koedrijver, Molenstraat 14. Vrije, H. de, oppasser, tafelbediende, aanspreker, Hellestraat 24. Vulpen, W. van landbouwer, Lageweg 16. Vuurst, T. van de, landbouwer, Isseltscheweg 2. Vuurst, D. van de, koopman, Zuid-Singel 22. VV^aardt, V E. van, bierliuishouder, Langestraat 85. IV afelbakker, A. H. onderwijzeres, Hendrik van Viandenstr. 1519. VV agenaar, A. groot- en kleinbandel in aardappelen, Muurhuizen 29. Wageningen, mej. C. van, Langestraat 74, filiaal van „a la Ville de Lyon", Amsterdam. Wageningen, J. van, kleermaker, West-Singel 26. Wagt, 11. spoorwegbeamte H. IJ. S., 2e Wolfertdwarsstraat 11. VVal Kz., J. van der, boter- en melkfabrikant, Wijersstraat 7. V alet, A. landbouwer, Achter 'toude Weeshuis 22. V alet, A. landbouwer, Leusderweg 11.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 227