58 Walet, E. smid H. IJ. S. Wolfertstraat 18. Walet, P. tapper, Havik 38. Waltmann Co., Ass.- Makelaar Arnliemscliestraat 7. Wamel, B. van, wachtm. Huzaren, Ruiterstraat 12. Wamelen, J. C. A. van, Stalhouder (tirma Kleber en van Wamelen) Westsingel 47. Wandelen, W. J. van, kleermaker, concierge R. C. jongensscholen, Breedestraat 16. Wandelen, J. W. K. van, sehilder, Kleine Spui 28 Want, C. P. M. van der, leerares boekhouden M. 0., Panlus Buyslaan 6 Want, C. van der, boek-, kunst- en handelsdrukkerij, Beekenst. laan 8 Want, mevr. de wed. P. van der, Paulus Buyslaan 6 Want, mej. W. van der, part., Muurhuizen 91 Wapstra, A. opzichter machinist II. IJ. S. M. Puntenburgerlaan 9 Warnsinck, mevr. wed. J. E. M. part., Muurhuizen 39 Wart, E. van der, timmerman en aannemer, Bloemendalschestraat 9 Wassenberg, B. C. kantoorbediende, Hof 46 Wassenberg geb. Woudenberg, mej. G. modiste, Stad Parijs, Hof 46 Wassink, G. timmerman, aannemer, St. Andriesstraat 22 Water, B. van de, meubelmaker, Burgerbuurt 18 Waterschot Co., in Comestibles, Langestraat 43 Watervis, T. Leeraar in het Boekhouden, Beekensteinschelaan 30 Weerd, H. G. van der, Commies Posterij, Wijersstraat 13 Weerhorst, J. van, landbouwer, Teutstraat 41 Weevers, Dr. T. leeraar H. B S., Bergstraat 11 Weezel Errens, A. P. H. J. van, leeraar teekenen H. B. S. Schimmelpenninckstraat 28 Weg, A. van de, drogisterij ,,'t Roode Kruis," handel in Chemicalien, Drogerijen, Verbandartikelen, Verfwaren, Olien en Vernissen, Langestraat 23 Weide, M. van den, journalist, Soesterdwarsstraat 5 Weide, E. van der, wed. J. Bolleman, Beekenst.laan 24 Weissing, G. H. fitter, Soesterweg 63 Wei, R. van 't, ondervvijzer, Havik 263 Wellerd, mej. wed. J. vischhandel, Lieve Yrouwestraat 41 Welling, A, L. kleermaker, in gemaakte goederen, Krommestraat 43 Welling, H. J. D. ambtenaar H. IJ. S., Arnh.weg 60'1 Welling, T. .1. kleermakerij naar maat, Utrechtschestraat 14 Welles, R. Y. zadelmakcr huzaren, Kampstraat 75 Wels, R.. bediende, Breedestraat 17 Welters, J. L. militair sehoenmaker, Lieve Vrouwestraat 14 Welvaardt. P. F. steenhouwer, Kleine Nachtegaalsteeg 2

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 228