3T 61 Wolff, Wijuand, partioulier, Langestraat 47 Wolfswinkel, mej. A. in modes, Leusderweg 25 Wolfswinkel, E. iandbouwer, Lagevveg 13 Wolfswinkel, G. agent van politie, Tolstraat 6 Wolfswinkel, G. in groenten, Leusderweg 25 Wolfswinkel, N. gepensioneerd brievenbestelier, Aldegondestraat 34 Wolfswinkel, N. timmerman en aannemer, Muurhuizen 3 Wolfswinkel Ez., N, Iandbouwer, Laaglandscheweg 36 Wolter, H. J. ingenieur, fabrikant van verwarmingsmiddelen, Zuidsingel 39 Wolter, mej. J. L. muziekonderwijzeres, Zuidsingel 39 Wolters, W. conducteur H. LI. S., Krommestraat 51 Woltman, H.. part., Pieter Pijperstraat 21 Woortman, J. verpleegster Gasthuis „Aldegonde," Arnh.weg 57 Worffel, A. H. concierge schutterijmagazijn, Muurhuizen 53 Worffel, H. partioulier, Arnhemschestraat 13 Worp Jr., li. van der, directeur Ambachtsschool, Nieuweweg 5 Worsteling J. W. timmerman, Bissohopsweg 64 Woudenberg, A. van, klerk, Kortegracht 13 Woudenberg, G. Kampstaat 27 Woudenberg. G. schilder, Utrechtscheweg 18 Woudenberg, H. in koloniale waren, Bloemendalschestraat 62 Woudenberg, P. partioulier, Kampstraat 27 Woudenberg, 11. iandbouwer, Liendertsoheweg 9 Woudenberg, E. Iandbouwer, tolgaarder a/d. Kopermolen Woudenberg, J. N. van, kleermaker, Soesterdwarsstraat 7 Woudenberg, N. A. van, kleermaker, Zuidsingel 2 Woudenberg, N. W. van, schoenmaker, in schoenw., Langestraat 25 Woudenberg, W. F. varkensslager, Langegracht 19 Woudstra, J. directeur der Maatschappij tot weezenverpleging in het huisgezin „Zandbergen," Woestijgerweg 21 Woudstra, W. kapitein-kwartiermeester, Wiihelminastraat 11 Wrangel auf Lindenberg, jkhr. E. W. von, ritmeester, huzaren, Bcekensteinsehelaan 36 Yken, E. van, schipper, VVolfertstraat 4 Yken, J. van, schipper, Kleine Spui 40 Yperlaan, mej. J. C. onderwijzeres, Achter Luiaard 42 Yperlaan. mevr. wed., partioulier, Achter Luiaard 42 Zachte, H. J. adsp. H. IJ. S., Pieter Pijperstraat 9 Zadoks, M. godsdienstonderwijzer Ned. Isr. gemeente, Kampstraat 44

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 231