G2 Zalingen, A. J. van, banket-, koek- en broodbakkerij, Langestraat 1 Zalm, M. A. van tier, agent van politie 3e klasse, Soesterweg 1071 Zee, E. van der, adj. commies ter Secretarie, Weverssingel 14 Zeeman, P. W. L. onderwijzer, Lange Beekstraat 8 Zeggelaar, J. agent van politie 3e klasse, Ylasakkerweg 20 Zegwaard, P. hoefsmid, Kampstraat 70 Zijl, D. van, landbouwer, Heiligenbergweg G2 Zijlstra, R. direoteur del- gemeente-gasfabriek, Smallepad 4 Zijst geb. Cochius. mevr. wed. Mr. J. G. A. van, Kortegracht 17 Zoete, S. de, uitdrager, Utrechtschestraat 33 Zoetmulder, D. in gist, honingzoet, Westsingel 11 Zondervan, A. opzichter H. IJ. S., Utrechtscheweg 63 Zoo de Jong en van Ophoven, firina van der, kassiers en com missionaire in effecten, Havik 27 Zoo de Jong, C. van der, particulier, Lavendelstraat 9 Zoo de Jong, G. J. van der, apotheker, Langestraat 9 Zuilen, Th. van, schilder, Breedestraat 8 Zwan, H. in boter. kaas en eieren, Hof 32 Zwart, B. adjudant-onderofficier, 4e inf.-kazerne, Leusderweg 39 Zweers, mej. C. onderwijzeres, Kampstraat 7 Zweers, G. "VIboekhouder, Schimmelpenninckstraat 10 Zwep, G. reramer II. IJ. S., Soesterweg 51 Zwier geb. Van Esveld, mej. wed. G. H., particulier, Langestraat 6 Zwol, C. van, timmerman, Muurhuizen 111 Zwol, C. van, metselaar, Krommest-raat 49 Zwol Sr., L. T. van, timmerman, Vijverstraat 14 Zwol Jr., L. T. van, timmerman, Krommestraat 53 Zwijndreeht, H. A. van, luitenant artillerie, Utrechtscheweg 01

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 232