51 Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, wor- den kosteloos gevoerd. Een abonnement voor aansluiting van het Centraalbureau kost f 40 's jaars. Voor een dringend gcsprek wordt fl.berekend; dit heeft den voorrang boven de „gewone" gesprekken. Voor intercommunaal Telefoonverkeer zijn opgenomen de ge- meenten: Alkmaar, Amersfoort, Almelo, Alfen, Amsterdam, Apel- doorn, Arnhem, Baarn, Bloemendaal bij Haarlem, Breda, Bussum, Delft, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Gouda, 's-Gra- venhage, Groningen, Haarlem, Heimond, Hengelo met Borne, 's-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogezand, Hoorn, IJmniden, Leeuwarden, Leiden, Maassluis, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Osch, Roermond, Rotterdam, Scheveningen, Schiedam, Tiel, Tilburg, Utrecht met de Bilt, Veendam, Venlo, Velp, Vlaardingen, Vlis- singen, Wageningen met Renkum, Zaandam met Koog Zaandijk, Zandvoort, Zeist, Zntfen, Zwijndrecht en Zwolle. Geabonneerd zijn te Amersfoort: No. 86 Amersf. Bank, Kortegracht. 19 Amersf. Courant [Van Cleefif], Kortegracht. 7 Amicitia, Societeit in Plantsoen 106 Amicitia Secretaris Johan van Oldenbarneveldlaan 28. 87 Jhr. J. W. A. Barchman "VVuytiers, Regentesselaan. 60 G. Berns, van Persijnstraat. 52 Bestelgoederenloods H. IJ. S. M. 3 Bierbrouwerij, Seeslerdwarsstraat. 8 Blom en Zn., Utrechtseheweg. 112 P. E. H. V. L. baron van Boecop, Puntenburg, Puntenbur- gerlaan. 118 C. Ph. Boerwinkel, Kampstraat. 39 M. J. Boissevain, Nimmerdor, Arnhemscheweg. 74 G. H. J. Bonnier, St. Andriesstraat. 76 J. H. Bosch, Utrechtschestraatweg. 63 W. A. van den Bovenkamp, Utrechtschestraat. 16 Broodfabriek, Smallepad. 6 Bureau van Politie, Utrechtschestraat. 57 Bureau van den Kolonel, Commandant v. h. 5e reg. Inf. 14 M. L. Celosse, Korte Bergstraat. 19 firma A. H. van Cleeff, Kortegracht. 58 E. van Coevorden, Johan van Oldenbarneveldlaan. 33 Concordia, Langestraat. 35 W. Croockewit W.A.z., Kortegracht.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 53