59 Bestelgoederen-bureau. E. H. C. Genis, Chef de bureau, j J. van de Hoef, Arbeider. H. Hogeveen, Ambtenaar. J. de Vrije, id. Plaatskaarten-bwreaux. J. W. A. Stuurop, Chef de bureau. H. E. 0. van Amstel, Ambtenaar. B. de Graaf, Ambtenaar. H. J. Hopman, id. G. Boeschoten, id. Th. J. Frietman, Ladingmeester. G. Middelkoop, Wagenmeester. J. de Groot, Treinsmid. W. Bruinink, id. T. Lesterhuis, Treincontroleur. ALGEMEENE EXPED1TIE0NDERNEMING v. GEND LOOS H. Colignon Cie. Kantoor: Langestraat No. 113; Directeur H. Jebbink, geopend van 'smorgens 7 tot 's avonds 9'/2. AanbrengkantorenLangestraat bij de Yarkensmarkt No. 4, G. Boekenoogen, Utreehtsehestraatweg No. 49, Mej. A. M. J. Aarssee en Langestraat No. 65, S. P. Caarls. VRACHTWAGENS en BODEN van AMERSFOOET naar: Achteveld en Stoutenburg. Ondernemer J. Boersen, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Dinsdag en Vrijdag middag 12. Ondernemer A. llengeveld, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Birndag en Vrijdag middag 12. Ondernemer F. van den Hengei, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Woensdag en Zaterdag nam. 3. Amerongen, Leersum en Tiel. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Amsterdam. Ondernemers E. Been Zonen, Breedestraat 38, elken dag voorm. 9'/2. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Ondernemer L. Sytsma, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondernemer E. J. Klomp, Kampstraat 47, bij D. A. Schuld, Dinsdag en Vrijdag nam. 4'/j. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Dinsdag en Vrijdag nam. 4. Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. 11. Ondernemer F. Bos, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Zaterdag nam. 3',2.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 61