60 Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal 27, bij N. Eijbergen, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal 24, bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 12ll1. Bunschoten en Spnkenburg. Ondernemer W. van den Hoogen, buiten Kumppoort 2, (melkfabriek), Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, elken dag voorm. 11 '/2. Driebergen en Doom. Ondernemer E. Esmeyer, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C. Schreuder, Appel markt 7, bij A. van den Hoek, Dinsdag en Vrijdag nam. 1 Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat 11, elken. dag voorm. 8. Ondernemer L. Sytsma, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Dinsdag Donderdag en Zaterdag. Hoevelaken. Ondernemer G. Heikamp, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam", Vrijdan nam. 1. Leusden. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ondernemer H. Kaats, Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag middag 12. Nijkerk. Ondernemer C. van den Brink, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, Roskam", Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 6. Onderneemster wed. W. A. Boonen, Kampstraat 86, bij wed. A. Mastwijk, Dinsdag en Vrijdag nam. 5'/2 en Donderdag (ook naar Zeist van hier) nam. 7. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, Roskam", en Scherbierstraat 'J, bij M. Cohen, dagelijks (be- halve Zaterdagnam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hof 16, bij R. Heere, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Ondernemer C. Schreuder, op den Hof 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L van Grevenhof, op den Hof 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswouds en Scherpenzeel. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt 9, bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van der Weerd, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 62