61 Scherpenzeel. Ondernemer W. van Santen, Utreohtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2','2. Soest. Ondernemer Id. van Herwaarden, Utreohtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Westerveld, Utreohtschestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soest, Baarn, Hilversum, Laren en 's-Graveland. Ondernemer J. Fakkeldij, Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soestdijk. Bode T. Vahstal, St. Jorisstraat 36, dagel. middag 12. Utrecht. Ondernemer G. van den Biezenbos, Muurhuizen 4, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag voorm. 5. Ondernemer J. van Doorn, St. Jansstraat 20, Dinsdag, Donder dag en Zaterdag voorm. 5'/2. Woudenberg. Ondernemer Joh. van Dijk, Varkensmarkt 3, bij W. de Yoogd, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Helmers, Langestraat 9, bij G. J. van der Zoo de Jong, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Ondernemer H. A. Helms, Koestraat 11, bij E. van den Hoek, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof 16, bij R. Heere, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 5. Ondernemer van Essen, Utreohtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. 0 STOOMBOOTDIENST. AmersfoortSoestBaarnAmsterdam. A. P. Houtzaager P. van Veen, Ondernemers. Van Amersfoort: Woensdagmiddag 12 en Zaterdagacond 8. AmsterdamMaandag- en Donderdagavond 8. Markten fe Amersfoort. Weekmarkt: iederen Vrijdag. Paardenmarkt: 3 en 27 April, 21 Aug. en 17 Oct. Rundermarkt: iederen Dinsdag. Schapen- en Varkensmarkteniederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 23 en eindigt 28 Oct. Weekmarkten. Maandag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b., 's-Hage, Ede, Eraneker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., Nijkerk op de Veluve weekm., ook voor rundvee.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 63