Mr. P. J. P. van Voorst Vader, G. A. Munnikhuizen, L. A. baron van Ittersum. BURGERLIJKE STAND. Gecommitteerden. M. L. Celosse, E. L. Visser, Jhr. J. W. A. Barchman Wuytiers, G. A. Munnikhuizen, Commies. BEVOLKING. JBusquet Sr., Adjunct-commies. H. P. P. Ch. Busquet, tijd. Klerk aan den burgerlijken stand en controle bij de bevolking. COMMISSIE VAN WETGEVING. Jhr. J. W. A. Barchman Wuy- I M. L. Celosse, tiers, 1 Mr. P. J. F. van Voorst Vader. Commissie van toezicht en beheer over de gemeente boekerij. Dr. A. H. C. van Driel, R. O. N* A. M. Kollewijn Nz. Dr. J. H. Moll, Pres. W. N. Coenen, Seer. Mr. J. Heyligers, Penn. H. van Manen, Amanuensis. Dr. H. J. Reynders, Gemeente-archivaris. J. L. IT. de Jong Schouwenburg. Adj.-gem.-archivaris. K. van der Burg, Gemeente-ontvanger N. G. van de Stadt, Ambtenaar ten kaniore van den Gem.-ontvanger. Jhr. J. A. Hoeufft, Volontair ten kantore van den Gem.-ontvanger. Th. W. J. Heyligers, id. A. L. van Leer, M. 0. N. B., Ambtenaar, belastmet degerechtelijke vervolging voor gem.-belastingen. J. A. Hoksbergen, J. Iierkhoff en D. de Groot, Schatters en J. C. van Eybergen, Herschatter der huwrw. van dranklokalen. J. W. Putman Cramer, Havenmeester, belast met de ontvangst van het. vuur-, haven- en tongeld. A. Dijkman, gehoalificeerd Ontvanger van het vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. W. J. H. Hageman, Sluiswachter. J. D. Struve, Marktmeester. G. A. Munnikhuizen, Commissaris van inhvartiering. H. van Manen, Concierge van het Raadhuis. N. Vink en H. van Manen, Boden. H. van 't Hof, Aanplalcker. A. Pijpers, S. Huisman en B. Boersma, Omroepers. Ph. A. Willigenburg, Vischafslager.

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 67