College van Curatoren. GYMNASIUM. (Subsidie van bet Rijk p. m. 10219.) Bijdrage voor het genot van onderwijs /100 'sjaars. Prof. Dr. J. J. van Thiel, Pres. Dr. H. W. Schreuder, Ds. J. G. Kam, Seer. Mr. J. Heyligers, Dr. J. H. Moll, Rector, leeraar in de Latijnsche en Grieksche taal en letterkunde. Dr. H. J. Reynders, Conredor, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude geschiedenis. Dr.. A. Smit, leeraar in de Grieksche en Latijnsche taal en letter kunde en oude geschiedenis. Dr. Ph. H. Peyrot, leeraar in de Grieksche taal en letterkunde. G. P. G. de Bruyn, leeraar in wiskunde. Dr. Ii. P. Nierstrasz, tijdelijk leeraar in nathurlijke historie. A. Winter, tijdelijk leeraar in natuur- en scheikunde. A. M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis en aardnjkskun.de. J. J. Yermenlen, tijdelijk leeraar in geschiedenis. Dr. W. van Sckothorst, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, leeraar in de Lloogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Fngelsche taal. Dr. P. K. Lulofs, leeraar in. natuur- en scheikunde. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Hebreeuwsche taal. A. J. Bilders, concierge. P. W. Ebert, amanuensis. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. lv. ten Bruggencate, te 's-Gravenhage. Plaaiselijke cammissie van toezicht. J. C. Rolandus Hagedoorn, Pres. Dr. A. H. C. van Driel, R. 0. N. H. P. van den Ham van Ileyst, M. L. Celosse, Secr.-penn. J. H. Krudop. Gemeentclijke hoagere burgerschool met vijf-jarigea cursus. (Rijkssnbsidie f 14.000, schoolgeld f 60enkele lessen van f 6 tot f 15 's jaars). G. J. Buys, Directeur, leeraar in wiskunde en kosmographie F. Wesse'ling, leeraar in geschiedenis en aardnjkslnmde

Adresboeken Amersfoort | 1905 | | pagina 81